discover - en to my translation catalogue (24 entries)

en: View Updates
my: အပ်ဒိတ်များကြည့်မည်

en: Security updates available
my: လုံခြုံရေးအပ်ဒိတ်များရရှိနေပါပြီ

en: Updates available
my: အပ်ဒိတ်များရရှိနေပါပြီ

en: System up to date
my: နောက်ဆုံးပေါ် စစ်စတမ်

en: Computer needs to restart
my: စစ်စတမ်ပြန်စတင်ရန်လိုအပ်သည်

en: Offline
my: အော့ဖ်လိုင်း

en: Applying unattended updates…
my: မတင်ရသေးသော အပ်ဒိတ်များတင်နေသည်...

en: Restart is required
my: စစ်စတမ်ပြန်စတင်ရန်လိုအပ်သည်

en: The system needs to be restarted for the updates to take effect.
my: အပ်ဒိတ်များသက်ဝင်စေရန် စစ်စတမ်ပြန်စတင်ရမည်

[ctx: @action:button]
en: Restart
my: ပြန်စတင်မည်

[ctx: @action:button]
en: Upgrade
my: အပ်ဂရိတ်တင်မည်

en: Upgrade available
my: အပ်ဂရိတ်ရရှိနေပါပြီ

en: New version: %1
my: ဗားရှင်းအသစ် - %1

en: Discover Notifier
my: ဒစ်(စ)ကာဗာ အကြောင်းကြားကိရိယာ

en: System update status notifier
my: စစ်စတမ်အပ်ဒိတ်တင်မှုအခြေအနေ အကြောင်းကြားကိရိယာ

en: Replace an existing instance
my: ရှိနှင့်ပြီး လုပ်ဆောင်မှုကိ အစားထိုးမည်

en: Do not show the notifier
my: အကြောင်းကြားကိရိယာ မပြပါနှင့်

en: hidden
my: ဖွက်ထား

en: Updates
my: အပ်ဒိတ်များ

en: Open Discover…
my: ဒစ်(စ)ကာဗာ ဖွင့်မည်...

en: See Updates…
my: အပ်ဒိတ်များ ကြည့်မည်...

en: Refresh…
my: ပြန်ရယူရန်...

en: Restart to apply installed updates
my: စစ်စတမ်ပြန်လည်စတင်ပါ

en: Click to restart the device
my: စစ်စတမ်ပြန်စတင်ရန် နှိပ်ပါ
