discover - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Update software:
pa: ਅੱਪਡੇਟ ਸਾਫਟਵੇਅਰ:

en: Manually
pa: ਖੁਦ

en: Automatically
pa: ਆਪਣੇ-ਆਪ

en: Use offline updates:
pa: ਆਫ਼ਲਾਈਨ ਅੱਪਡੇਟ ਵਰਤੋਂ:

en: Software Update
pa: ਸਾਫਟਵੇਅਰ ਅੱਪਡੇਟ

en: Configure software update settings
pa: ਸਾਫਟਵੇਅਰ ਅੱਪਡੇਟ ਸੈਟਿੰਗਾਂ ਦੀ ਸੰਰਚਨਾ
