discover - en to sa translation catalogue (28 entries)

en: View Updates
sa: अद्यतनं पश्यन्तु

en: Security updates available
sa: सुरक्षा अद्यतनं उपलब्धम्

en: Updates available
sa: अद्यतनं उपलब्धम्

en: System up to date
sa: तन्त्रं अद्यतनम् अस्ति

en: Computer needs to restart
sa: सङ्गणकस्य पुनः आरम्भस्य आवश्यकता वर्तते

en: Offline
sa: वियुक्त

en: Applying unattended updates…
sa: अप्रयुक्तानि अद्यतनं प्रयोजयन्…

en: Restart is required
sa: पुनर्प्रारम्भः आवश्यकः अस्ति

en: The system needs to be restarted for the updates to take effect.
sa: अद्यतनस्य प्रभावाय तन्त्रस्य पुनः आरम्भस्य आवश्यकता वर्तते।.

[ctx: @action:button]
en: Update and Restart
sa: अद्यतनं पुनः आरम्भं च कुर्वन्तु

[ctx: @action:button]
en: Update and Shut Down
sa: अद्यतनं कुर्वन्तु तथा शट् डाउन कुर्वन्तु

en: Upgrade available
sa: उन्नयनं उपलब्धम्

[ctx: A new distro release (name and version) is available for upgrade]
en: %1 is now available.
sa: %1 इदानीं उपलभ्यते ।.

[ctx: @action:button]
en: Upgrade
sa: उन्नयनं कुर्वन्तु

en: Discover Notifier
sa: डिस्कवर् नोटिफायर्

en: System update status notifier
sa: तन्त्र अद्यतन स्थिति सूचक

en: © 2010-2024 Plasma Development Team
sa: © २०१०-२०२४ प्लाज्मा विकासदल

en: Replace an existing instance
sa: विद्यमानं दृष्टान्तं प्रतिस्थापयन्तु

en: Do not show the notifier
sa: सूचनादाता न दर्शयतु

en: hidden
sa: अदृष्ट

en: Updates
sa: अद्यतनाः

en: Open Discover…
sa: डिस्कवरं उद्घाटयन्तु…

en: See Updates…
sa: अद्यतनं पश्यन्तु…

en: Refresh…
sa: नवीकरणम्…

en: Install Updates and Restart…
sa: अद्यतनं संस्थाप्य पुनः आरम्भं कुर्वन्तु…

en: Install Updates and Shut Down…
sa: अपडेट् संस्थाप्य शट् डाउन कुर्वन्तु…

en: Restart to apply installed updates
sa: संस्थापितानि अद्यतनानि प्रयोक्तुं पुनः आरभत

en: Click to restart the device
sa: यन्त्रं पुनः आरभ्यतुं नोदनम् कुर्वन्तु
