discover - en to tg translation catalogue (19 entries)

en: View Updates
tg: Дидани навсозиҳо

en: Security updates available
tg: Навсозиҳои амниятӣ дастрасанд

en: Updates available
tg: Навсозиҳо дастрасанд

en: System up to date
tg: Низом нав аст

en: Computer needs to restart
tg: Компютер бояд аз нав оғоз карда шавад

en: Offline
tg: Дар алоқа нест

en: Restart is required
tg: Бозоғозӣ лозим аст

en: The system needs to be restarted for the updates to take effect.
tg: Барои татбиқ кардани навсозиҳо, низом бояд аз нав оғоз карда шавад.

[ctx: @action:button]
en: Restart
tg: Аз нав оғоз кардан...

[ctx: @action:button]
en: Upgrade
tg: Такмил додан

en: Upgrade available
tg: Навсозӣ дастрас аст

en: New version: %1
tg: Нашри нав: %1

en: Discover Notifier
tg: Огоҳкунандаи Кашфиёт

en: System update status notifier
tg: Огоҳкунандаи вазъияти навсозии низом

en: Replace an existing instance
tg: Ҷойгузин кардани намунаи мавҷудбуда

en: Do not show the notifier
tg: Огоҳкунанда нишон дода нашавад

en: hidden
tg: ноаён

en: Updates
tg: Навсозиҳо

en: Restart to apply installed updates
tg: Барои татбиқ кардани навсозиҳо низомро аз нав оғоз намоед
