discover - en to tg translation catalogue (54 entries)

en: Discover
tg: Кашфиёт

en: An application explorer
tg: Намоишгари барномаҳо

en: Available backends:
tg: Коркардкунандаи дастрас:

en: Available modes:
tg: Реҷаҳои дастрас:

en: Apply Changes
tg: Тағйиротро татбиқ кардан

en: Add
tg: Илова кардан

en: Cancel
tg: Бекор кардан

en: %1 rating | %1 ratings
tg[0]: %1 баҳо
tg[1]: %1 баҳо

en: No ratings yet
tg: То ҳол ягон баҳо нест

en: Sources
tg: Манбаъҳо

en: Size
tg: Андоза

en: Addons
tg: Барномаи иловагӣ

en: What's New
tg: Навигариҳо

en: Reviews
tg: Тақризҳо

en: Search: %1
tg: Ҷустуҷӯ: %1

en: Search
tg: Ҷустуҷӯ

en: Sort: %1
tg: Тартибдиҳӣ аз рӯи: %1

en: Name
tg: Ном

en: Rating
tg: Баҳо

en: Release Date
tg: Санаи нашр

en: Unable to find resource: %1
tg: Манбаи зерин ёфт нашуд: %1

en: Proceed
tg: Иҷро кардан

en: Configure
tg: Танзимот

en: Install
tg: Насб кардан

en: Remove
tg: Тоза кардан

en: Installed
tg: Насбшуда

en: Resources for '%1'
tg: Манбаъҳо барои '%1'

en: Tasks (%1%)
tg: Вазифаҳо (%1%)

en: Tasks
tg: Вазифаҳо

en: unknown reviewer
tg: мушоҳидакунандаи номаълум

en: <b>%1</b> by %2
tg: <b>%1</b> аз ҷониби %2

en: Comment by %1
tg: Шарҳ аз ҷониби %1

en: Version: %1
tg: Нашр: %1

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: Yes
tg: Ҳа

[ctx: Keep this string as short as humanly possible]
en: No
tg: Не

en: Submit review
tg: Пешниҳод кардани тақриз

en: Rating:
tg: Баҳо:

en: Name:
tg: Ном:

en: Title:
tg: Сарлавҳа:

en: Enter a rating
tg: Баҳо диҳед

en: Write the title
tg: Сарлавҳаро нависед

en: Too long!
tg: Хеле дароз!

en: Install this app to write a review
tg: Барои навиштани тақриз ин барномаро насб намоед

en: Settings
tg: Танзимот

en: Make default
tg: Стандартӣ кунонидан

en: Show contents
tg: Намоиш додани муҳтаво

en: Updates
tg: Навсозиҳо

en: Update Issue
tg: Мушкилии навсозӣ

en: Update Selected
tg: Навсозӣ инихоб шуд

en: Update All
tg: Ҳамаро навсозӣ кардан

en: Installing
tg: Дар ҳоли насбкунӣ

[ctx: @info]
en: Updates
tg: Навсозиҳо

[ctx: @info]
en: Up to date
tg: Нав аст

[ctx: @info]
en: Should check for updates
tg: Омодагии навсозиҳо бояд тафтиш карда шавад
