discover - en to tg translation catalogue (58 entries)

en: Unknown
tg: Номаълум

en: Proprietary
tg: Хусусӣ

[ctx: Category]
en: Accessories
tg: Лавозимот

[ctx: Category]
en: Accessibility
tg: Қобилияти дастрасӣ

[ctx: Category]
en: Developer Tools
tg: Абзорҳои барномарезӣ

[ctx: Category]
en: Localization
tg: Маҳаллисозӣ

[ctx: Category]
en: Education
tg: Илму маърифат

[ctx: Category]
en: Astronomy
tg: Ситорашиносӣ

[ctx: Category]
en: Biology
tg: Ҳаётшиносӣ

[ctx: Category]
en: Chemistry
tg: Химия

[ctx: Category]
en: Electronics
tg: Электроника

[ctx: Category]
en: Geography
tg: Ҷуғрофия

[ctx: Category]
en: Geology
tg: Заминшиносӣ

[ctx: Category]
en: Mathematics
tg: Риёзиёт

[ctx: Category]
en: Physics
tg: Физика

[ctx: Category]
en: Games
tg: Бозиҳо

[ctx: Category]
en: Strategy
tg: Стратегия

[ctx: Category]
en: Sports
tg: Варзиш

[ctx: Category]
en: Action
tg: Амалиёт

[ctx: Category]
en: 3D
tg: 3Д

[ctx: Category]
en: Internet
tg: Интернет

[ctx: Category]
en: Chat
tg: Суҳбат

[ctx: Category]
en: File Sharing
tg: Мубодилаи файлҳо

[ctx: Category]
en: Mail
tg: Почта

[ctx: Category]
en: Web Browsers
tg: Намоишгарҳои сомона

[ctx: Category]
en: Video Players
tg: Плеерҳои видеоӣ

[ctx: Category]
en: CD and DVD
tg: Дискҳои CD ва DVD

[ctx: Category]
en: Office
tg: Идора

[ctx: Category]
en: System Settings
tg: Танзимоти низом

en: Retrieving size information
tg: Бозёбии маълумот дар бораи андоза

en: Applications
tg: Барномаҳо

en: Plasma Addons
tg: Зербарномаҳои Плазма

en: Application Addons
tg: Зербарномаҳо

[ctx: Category]
en: Plasma Addons
tg: Зербарномаҳои Плазма

[ctx: Category]
en: Plasma Widgets
tg: Виҷетҳои Плазма

[ctx: Category]
en: Fonts
tg: Ҳуруф

en: Internal error
tg: Хатои дохилӣ

en: All packages already installed
tg: Ҳамаи бастаҳо аллакай насб карда шудаанд

en: Update not found
tg: Навсозӣ ёфт нашуд

en: Update failed due to running process
tg: Навсозӣ ба сабаби равандҳои ҷорӣ иҷро нашуд

en: Unknown error %1.
tg: Хатои номаълум %1.

en: Unknown Status
tg: Вазъияти номаълум

en: Unknown status %1.
tg: Вазъияти номаълум %1.

[ctx: update state]
en: Unstable
tg: Ноустувор

en: Installed
tg: Насбшуда

[ctx: @action:button]
en: Open Discover
tg: Кушодани Кашфиёт

en: Successfully updated %1 package | Successfully updated %1 packages
tg[0]: %1 баста бо муваффақият навсозӣ карда шуд
tg[1]: %1 баста бо муваффақият навсозӣ карда шуданд

en: Update State:
tg: Вазъияти навсозӣ:

en: Vendor:
tg: Таъмингар:

en: Broken
tg: Вайроншуда

en: Available
tg: Дастрас

en: Upgradeable
tg: Такмилшаванда

en: Launch
tg: Оғоз кардан

[ctx: @label Download rate]
en: %1/s
tg: %1/сония

[ctx: @info:status]
en: Downloading
tg: Боргирӣ

[ctx: @info:status]
en: Installing
tg: Насбкунӣ

[ctx: @info:status]
en: Failed
tg: Иҷро нашуд

[ctx: @item:inlistbox]
en: Addons
tg: Зербарномаҳо
