plasma-disks - en to cs translation catalogue (19 entries)

[ctx: @label]
en: Prefail attributes <= threshold.
cs: Atributy před selháním <= prahová hodnota.

[ctx: @label]
en: SMART status check returned 'DISK OK' but we found that some (usage or prefail) attributes have been <= threshold at some time in the past.
cs: Kontrola stavu SMART vrátila výsledek „DISK OK“, ale bylo zjištěno, že některé atributy (použití nebo předběžná porucha) byly v minulosti <= prahová hodnota.

[ctx: @label]
en: The device error log contains records of errors.
cs: Chybový záznam zařízení obsahuje upozornění na chyby.

[ctx: @label]
en: The device self-test log contains records of errors. [ATA only] Failed self-tests outdated by a newer successful extended self-test are ignored.
cs: Protokol autotestu zařízení obsahuje záznamy o chybách. [Pouze ATA] Neúspěšné autotesty, které byly nahrazeny novějším úspěšným rozšířeným autotestem, jsou ignorovány.

[ctx: @action/button action button to start partition manager]
en: Open Partition Manager
cs: Otevřít správce diskových oddílů

[ctx: @action/button action button to start backup program]
en: Perform Backup
cs: Provést zálohováni

[ctx: @info/status]
en: Unable to obtain data. KDED is not running.
cs: Nelze získat data. KDED není spuštěn.

[ctx: @info/status]
en: No S.M.A.R.T. devices found.
cs: Nebyla nalezena žádná zařízení S.M.A.R.T.

[ctx: @info]
en: The SMART system of this device is reporting problems. This may be a sign of imminent device failure or data reliability being compromised. Back up your data and replace this drive as soon as possible to avoid losing any data.
cs: Systém SMART tohoto zařízení hlásí problémy. Může to být známka bezprostředního selhání zařízení nebo ohrožení spolehlivosti dat. Zálohujte svá data a co nejdříve vyměňte tento disk, abyste předešli ztrátě dat.

[ctx: @info %1 is a bunch of <li> with the strings from instabilities.cpp]
en: <p>The SMART firmware is not reporting a failure, but there are early signs of malfunction. This might not point at imminent device failure but requires longer term analysis. Back up your data and contact the manufacturer of this disk, or replace it preemptively just to be safe.</p><ul>%1</ul>
cs: <p>Firmware SMART nehlásí poruchu, ale existují první známky nesprávné funkce. To nemusí nutně znamenat bezprostřední poruchu zařízení, ale vyžaduje dlouhodobější analýzu. Zálohujte svá data a kontaktujte výrobce tohoto disku nebo jej preventivně vyměňte, abyste byli v bezpečí.</p><ul>%1</ul>

[ctx: @info]
en: This device appears to be working as expected.
cs: Toto zařízení vypadá, že pracuje podle očekávání.

[ctx: @action/button action button to ignore smart failures for a device]
en: Ignore
cs: Ignorovat

[ctx: @action/button show detailed smart report]
en: Show Details
cs: Zobrazit podrobnosti

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

[ctx: @label description of authentication request to read SMART data. %1 is a device path e.g. /dev/sda]
en: Read SMART report for storage device %1
cs: Přečtěte si zprávu SMART pro úložné zařízení %1

[ctx: @title notification]
en: Storage Device Problems
cs: Problémy úložného zařízení

[ctx: @info notification; text %1 is a pretty product name; %2 the device path e.g. /dev/sda]
en: The storage device <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) is likely to fail soon!
cs: Úložné zařízení <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) pravděpodobně brzy selže.

[ctx: @info notification; text %1 is a pretty product name; %2 the device path e.g. /dev/sda]
en: The storage device <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) is showing indications of instability.
cs: Úložné zařízení <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) vykazuje známky nestability.

[ctx: @action:button notification action to manage device problems]
en: Manage
cs: Spravovat
