plasma-disks - en to lt translation catalogue (20 entries)

[ctx: @label]
en: Prefail attributes <= threshold.
lt: Prieš-gedimo atributai <= slenkstis.

[ctx: @label]
en: SMART status check returned 'DISK OK' but we found that some (usage or prefail) attributes have been <= threshold at some time in the past.
lt: SMART būsenos patikrinimas grąžino „DISK OK“ (Diskas tvarkingas), bet mes atradome, kad kai kurie (naudojimo ar prieš-gedimo) atributai tam tikru metu praeityje buvo <= slenkstis.

[ctx: @label]
en: The device error log contains records of errors.
lt: Šio įtaiso klaidų žurnale yra įrašų apie klaidas.

[ctx: @label]
en: The device self-test log contains records of errors. [ATA only] Failed self-tests outdated by a newer successful extended self-test are ignored.
lt: Įtaiso savikontrolės žurnale yra įrašų apie klaidas. [Tik ATA] Savikontrolės nesėkmių, kurios tapo pasenusios dėl naujesnių sėkmingų išplėstinių savikontrolės patikrinimų, yra nepaisoma.

[ctx: @action/button action button to start partition manager]
en: Open Partition Manager
lt: Atverti skaidinių tvarkytuvę

[ctx: @action/button action button to start backup program]
en: Perform Backup
lt: Padaryti atsarginę kopiją

[ctx: @info/status]
en: Unable to obtain data. KDED is not running.
lt: Nepavyko gauti duomenų. KDED neveikia.

[ctx: @info/status]
en: No S.M.A.R.T. devices found.
lt: Nerasta jokių S.M.A.R.T. įtaisų.

[ctx: @info]
en: The SMART system of this device is reporting problems. This may be a sign of imminent device failure or data reliability being compromised. Back up your data and replace this drive as soon as possible to avoid losing any data.
lt: Šio įtaiso SMART sistema praneša apie problemas. Tai gali būti įtaisui gresiančio gedimo požymis arba gali reikšti, jog yra pavojus duomenų patikimumui. Padarykite atsarginę duomenų kopiją ir kaip įmanoma greičiau pakeiskite šį diską, kad išvengtumėte duomenų praradimo.

[ctx: @info %1 is a bunch of <li> with the strings from instabilities.cpp]
en: <p>The SMART firmware is not reporting a failure, but there are early signs of malfunction. This might not point at imminent device failure but requires longer term analysis. Back up your data and contact the manufacturer of this disk, or replace it preemptively just to be safe.</p><ul>%1</ul>
lt: <p>SMART programinė aparatinė įranga nepraneša apie gedimą, bet yra ankstyvųjų blogo funkcionavimo požymių. Gali būti, jog tai nenurodo įtaisui gresiančio gedimo, bet reikalauja ilgalaikės analizės. Padarykite atsarginę duomenų kopiją ir susisiekite su disko gamintoju arba imkitės prevencinių veiksmų ir pakeiskite diską, kad būtų saugiau.</p><ul>%1</ul>

[ctx: @info]
en: This device appears to be working as expected.
lt: Atrodo, kad šis įtaisas veikia taip, kaip reikia.

[ctx: @action/button action button to monitor a device for smart failure]
en: Monitor
lt: Stebėti

[ctx: @action/button action button to ignore smart failures for a device]
en: Ignore
lt: Nepaisyti

[ctx: @action/button show detailed smart report]
en: Show Details
lt: Rodyti išsamiau

[ctx: @action:button copies all displayed text]
en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

[ctx: @label description of authentication request to read SMART data. %1 is a device path e.g. /dev/sda]
en: Read SMART report for storage device %1
lt: Skaityti SMART ataskaitą apie %1 atminties įtaisą

[ctx: @title notification]
en: Storage Device Problems
lt: Problemos su atminties įtaisu

[ctx: @info notification; text %1 is a pretty product name; %2 the device path e.g. /dev/sda]
en: The storage device <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) is likely to fail soon!
lt: Tikėtina, kad atminties įtaisas <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) netrukus suges!

[ctx: @info notification; text %1 is a pretty product name; %2 the device path e.g. /dev/sda]
en: The storage device <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) is showing indications of instability.
lt: Atminties įtaisas <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) rodo nestabilumo požymius.

[ctx: @action:button notification action to manage device problems]
en: Manage
lt: Tvarkyti
