plasma-disks - en to nl translation catalogue (18 entries)

[ctx: @label]
en: Prefail attributes <= threshold.
nl: Vóór-falen-attributen <= drempelwaarde.

[ctx: @label]
en: SMART status check returned 'DISK OK' but we found that some (usage or prefail) attributes have been <= threshold at some time in the past.
nl: Statuscontrole van SMART stuurde 'DISK OK' terug maar we vonden dat sommige attributen voor (gebruiken of vóór falen) <= drempelwaarden waren op enig moment in het verleden.

[ctx: @label]
en: The device error log contains records of errors.
nl: De foutenlog van het apparaat bevat records met fouten.

[ctx: @label]
en: The device self-test log contains records of errors. [ATA only] Failed self-tests outdated by a newer successful extended self-test are ignored.
nl: De zelftestlog van het apparaat bevat records met fouten. [alleen ATA] Mislukte zelftesten veroudert door een nieuwere succesvolle uitgebreide zelftest worden genegeerd.

[ctx: @action/button action button to start partition manager]
en: Open Partition Manager
nl: Partitiebeheerder openen

[ctx: @action/button action button to start backup program]
en: Perform Backup
nl: Reservekopie maken

[ctx: @info/status]
en: Unable to obtain data. KDED is not running.
nl: Kan gegevens niet ophalen. KDED is niet actief.

[ctx: @info/status]
en: No S.M.A.R.T. devices found.
nl: Geen S.M.A.R.T.-apparaten gevonden.

[ctx: @info]
en: The SMART system of this device is reporting problems. This may be a sign of imminent device failure or data reliability being compromised. Back up your data and replace this drive as soon as possible to avoid losing any data.
nl: Het SMART-systeem van dit apparaat rapporteert problemen. Dit kan een teken zijn van aankomend falen van het apparaat of aangetaste betrouwbaarheid van gegevens. Maak een reservekopie van uw gegevens en vervang dit apparaat zo spoedig mogelijk om geen gegevens te verliezen.

[ctx: @info %1 is a bunch of <li> with the strings from instabilities.cpp]
en: <p>The SMART firmware is not reporting a failure, but there are early signs of malfunction. This might not point at imminent device failure but requires longer term analysis. Back up your data and contact the manufacturer of this disk, or replace it preemptively just to be safe.</p><ul>%1</ul>
nl: <p>De SMART firmware rapporteert een mislukking, maar er zijn vroege tekenen van een storing. Dit hoeft niet te wijzen op aankomend falen van het apparaat maar vereist wat langere analyse. Maak een reservekopie van uw gegevens en neem contact op met de maker van deze schijf of vervang deze preventief om veilig te zijn.</p><ul>%1</ul>

[ctx: @info]
en: This device appears to be working as expected.
nl: Dit apparaat lijkt te werken zoals verwacht.

[ctx: @action/button action button to ignore smart failures for a device]
en: Ignore
nl: Negeren

[ctx: @action/button show detailed smart report]
en: Show Details
nl: Details tonen

[ctx: @label description of authentication request to read SMART data. %1 is a device path e.g. /dev/sda]
en: Read SMART report for storage device %1
nl: SMART-rapport voor opslagapparaat %1 lezen

[ctx: @title notification]
en: Storage Device Problems
nl: Problemen met opslagapparaat

[ctx: @info notification; text %1 is a pretty product name; %2 the device path e.g. /dev/sda]
en: The storage device <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) is likely to fail soon!
nl: Het opslagapparaat <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) zal waarschijnlijk spoedig niet meer werken.
    !

[ctx: @info notification; text %1 is a pretty product name; %2 the device path e.g. /dev/sda]
en: The storage device <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) is showing indications of instability.
nl: Het opslagapparaat <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) toont tekenen van instabiliteit.

[ctx: @action:button notification action to manage device problems]
en: Manage
nl: Beheren
