plasma-disks - en to sl translation catalogue (19 entries)

[ctx: @label]
en: Prefail attributes <= threshold.
sl: Lastnosti pred odpovedjo <= pragom.

[ctx: @label]
en: SMART status check returned 'DISK OK' but we found that some (usage or prefail) attributes have been <= threshold at some time in the past.
sl: Preverjanje stanja SMART je vrnilo 'DISK OK', vendar smo ugotovili, da nekatere lastnosti (uporaba oz. atributi prefail) so bili v preteklosti že <= pragom ob nekem času nazaj.

[ctx: @label]
en: The device error log contains records of errors.
sl: Dnevnik napak naprave vsebuje zapise napak.

[ctx: @label]
en: The device self-test log contains records of errors. [ATA only] Failed self-tests outdated by a newer successful extended self-test are ignored.
sl: Dnevnik samotestiranja naprave vsebuje zapise napak. [Samo ATA] Neuspešni samodejni preizkusi starejših datumov, ki jim sledijo z novejšimi uspešni razširjenimi samodejnimi preizkusi, se prezrejo.

[ctx: @title]
en: Storage Device Health Monitoring
sl: Spremljanje stanja naprave za shranjevanje podatkov

[ctx: @info/status]
en: Unable to obtain data. KDED is not running.
sl: Ni mogoče pridobiti podatkov. KDED ne teče.

[ctx: @info/status]
en: No S.M.A.R.T. devices found.
sl: Ni najdenih naprav S.M.A.R.T.

[ctx: @info]
en: The SMART system of this device is reporting problems. This may be a sign of imminent device failure or data reliability being compromised. Back up your data and replace this drive as soon as possible to avoid losing any data.
sl: Sistem SMART te naprave poroča o težavah. To je lahko znak neposredne okvara naprave ali ogrožene zanesljivost podatkov. Zelo priporočamo, da izdelate varnostno kopijo podatkov in zamenjate to napravo kakor hitro je to mogoče, da bi preprečili izgubo podatkov.

[ctx: @info %1 is a bunch of <li> with the strings from instabilities.cpp]
en: <p>The SMART firmware is not reporting a failure, but there are early signs of malfunction. This might not point at imminent device failure but requires longer term analysis. Back up your data and contact the manufacturer of this disk, or replace it preemptively just to be safe.</p><ul>%1</ul>
sl: <p>Vdelana programska oprema SMART ne poroča o napaki, vendar obstajajo zgodnji znaki okvare. To morda ne pomeni neposredne okvare naprave, vendar zahteva dolgoročnejšo analizo. Izdelajte varnostno kopijo podatkov in se obrnite na proizvajalca tega diska ali ga za varnost preventivno zamenjajte</p><ul>%1</ul>

[ctx: @info]
en: This device appears to be working as expected.
sl: Zdi se, da ta naprava deluje, kot je pričakovano.

[ctx: @action/button action button to start partition manager]
en: Partition Manager
sl: Upravljalnik razdelkov

[ctx: @action/button action button to start backup program]
en: Backup
sl: Varnostna kopija

[ctx: @action/button action button to ignore smart failures for a device]
en: Ignore
sl: Prezri

[ctx: @action/button show detailed smart report]
en: Detailed Information
sl: Podrobne informacije

[ctx: @label description of authentication request to read SMART data. %1 is a device path e.g. /dev/sda]
en: Read SMART report for storage device %1
sl: Preberite poročilo SMART naprave za shranjevanje %1

[ctx: @title notification]
en: Storage Device Problems
sl: Težave s pomnilniško napravo

[ctx: @info notification; text %1 is a pretty product name; %2 the device path e.g. /dev/sda]
en: The storage device <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) is likely to fail soon!
sl: Naprava za shranjevanje <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) se bo verjetno kmalu pokvarila!

[ctx: @info notification; text %1 is a pretty product name; %2 the device path e.g. /dev/sda]
en: The storage device <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) is showing indications of instability.
sl: Naprava za shranjevanje <emphasis>%1</emphasis> (<filename>%2</filename>) kaže znake nestabilnosti.

[ctx: @action:button notification action to manage device problems]
en: Manage
sl: Upravljaj
