plasma-firewall - en to bg translation catalogue (111 entries)

en: Error fetching information from the firewall.
bg: Грешка при извличането на информация от защитната стена.

en: firewalld saving (runtime to permanent)
bg: firewalld запазване (от временно за постоянно)

en: firewalld saving
bg: firewalld запазване

en: firewalld listing rules and services
bg: firewalld представяне на правилата и услугите

en: Failed to get connections: %1
bg: Неуспешно получаване на връзки: %1

en: Not Connected
bg: Извън мрежа

en: Established
bg: Осъществена

en: Listening
bg: Слушане

en: Invalid arguments passed to the profile
bg: Невалидни аргументи, предадени на профила

en: Error saving the profile.
bg: Грешка при запазването на профила.

en: Invalid arguments passed to delete profile
bg: Невалидни аргументи, предадени за изтриване на профил

en: Could not remove the profile from disk.
bg: Не можа да се премахне профила от диска.

en: Invalid argument passed to add Rules
bg: Невалиден аргумент, предаден за добавяне на правила

en: An error occurred in command '%1': %2
bg: Възникна грешка в команда "%1" : %2

en: There was an error in the backend! Please report it.
    %1 %2
bg: Възникна грешка в бекенда! Моля, докладвайте я.
    %1 %2

en: Error fetching firewall logs: %1
bg: Грешка при извличането на регистрационните файлове на защитната стена: %1

en: Any
bg: Всякакви

[ctx: address on interface]
en: %1 on %2
bg: %1 на %2

en: Anywhere
bg: Навсякъде

[ctx: firewallAction incoming]
en: %1 incoming
bg: %1 входящи

[ctx: firewallAction outgoing]
en: %1 outgoing
bg: %1 изходящи

en: Yes
bg: Да

en: Invalid Call
bg: Невалидно обаждане

en: Off
bg: Изкл.

en: Low
bg: Ниско

en: Medium
bg: Средно

en: High
bg: Високо

en: Full
bg: Пълно

en: None
bg: Без

en: New connections
bg: Нови връзки

en: All packets
bg: Всички пакети

en: Allow
bg: Разрешаване

en: Deny
bg: Забраняване

en: Reject
bg: Отхвърляне

en: Limit
bg: Ограничаване

en: Secure IMAP
bg: Сигурен IMAP

en: About Firewall
bg: Относно защитна стена

en: Backend:
bg: Бекенд:

en: Version:
bg: Версия:

en: Policy:
bg: Политика:

en: Direction:
bg: Посока:

en: Incoming
bg: Входяща

en: Outgoing
bg: Изходяща

en: IP Version:
bg: IP версия:

en: Source:
bg: Източник:

en: Destination:
bg: Дестинация:

en: Protocol:
bg: Протокол:

en: Interface:
bg: Интерфейс:

en: Logging:
bg: Записване в журнала:

en: Connections
bg: Връзки

en: Protocol
bg: Протокол

en: Local Address
bg: Локален адрес

en: Foreign Address
bg: Чужд адрес

en: Status
bg: Състояние

en: Program
bg: Програма

en: There are currently no open connections
bg: В момента няма отворени връзки

en: Created a blacklist rule from this connection.
bg: Създадено е правило за черен списък от тази връзка.

en: could not find iproute2 or net-tools packages installed.
bg: не можа да се намери инсталиран пакет iproute2 или net-tools.

en: Any IP address
bg: Всеки IP адрес

en: Firewall Logs
bg: Журнал на защитната стена

en: From
bg: От

en: To
bg: До

en: Interface
bg: Интерфейс

en: There are currently no firewall log entries
bg: В момента няма записи в дневника на защитната стена

en: Created a blacklist rule from this log entry.
bg: Създадено е правило за черен списък от този запис в дневника.

en: Allow all connections
bg: Разрешаване на всички връзки

en: Ignore
bg: Пренебрегване

en: Keeps the program waiting until the connection attempt times out, some short time later.
bg: Програмата изчаква, докато времето за опит за свързване изтече, малко по-късно.

en: Produces an immediate and very informative 'Connection refused' message
bg: Предостави незабавно и много информативно съобщение 'Връзката отказана'

en: Create A New Firewall Rule
bg: Създаване на ново правило на защитната стена

en: Edit Firewall Rule
bg: Редактиране на правило за защитна стена

en: Please restart plasma firewall, the backend disconnected.
bg: Моля, рестартирайте защитната стена на Plasma, защото бекендът е прекъснат.

en: Error creating rule: %1
bg: Грешка при създаването на правило: %1

en: Error updating rule: %1
bg: Грешка при актуализирането на правилото: %1

en: Create
bg: Създаване

en: Save
bg: Запазване

en: Firewall Status:
bg: Състояние на защитната стена:

en: Disabling...
bg: Деактивиране...

en: Enabled
bg: Включено

en: Enabling...
bg: Активиране...

en: Disabled
bg: Деактивирано

en: The firewall application, please install %1
bg: Приложението защитна стена, моля инсталирайте %1

en: Permission denied
bg: Отказан достъп

en: You recently updated your kernel. Iptables is failing to initialize, please reboot.
bg: Наскоро актуализирахте ядрото си. Iptables не успя да се инициализира, моля, рестартирайте.

en: Error enabling firewall: %1
bg: Грешка при активиране на защитната стена: %1

en: Error disabling firewall: %1
bg: Грешка при деактивиране на защитната стена: %1

en: Default Incoming Policy:
bg: Входяща политика по подразбиране:

en: Default Outgoing Policy:
bg: Изходяща политика по подразбиране:

en: Error changing policy: %1
bg: Грешка при промяна на политиката: %1

en: Firewall is disabled
bg: Защитна стена е деактивирана

en: No firewall rules have been added
bg: Не са добавени правила за защитна стена

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add Rule...</interface> button below to add one
bg: Щракнете бутона<interface>Добавяне на правило...</interface>отдолу, за да добавите ново правило

[ctx: @info]
en: Enable the firewall with the <interface>Firewall Status</interface> checkbox above, and then click the <interface>Add Rule...</interface> button below to add one
bg: Активирайте защитната стена с отметка на <interface>Състояние на защитна стена</interface>отгоре и след това щракнете бутона<interface>Добавяне на правило...</interface>отдолу, за да добавите ново правило

en: Action
bg: Действие

en: Logging
bg: Влизане

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit Rule
bg: Редактиране на правило

en: Error removing rule: %1
bg: Грешка при премахването на правило: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove Rule
bg: Премахване на правило

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Connections
bg: Показване на връзки

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Logs
bg: Преглед на журнала

en: Add Rule...
bg: Добавяне на правило...

en: About
bg: За програмата

en: Please install a firewall, such as ufw or firewalld
bg: Моля, инсталирайте защитна стена, като ufw или firewalld

en: Any Port
bg: Всеки порт

en: New Connections
bg: Нови връзки

en: All Packets
bg: Всички пакети

en: The default incoming policy is already '%1'.
bg: По подразбиране входящата политика вече е "%1".

en: The default outgoing policy is already '%1'.
bg: По подразбиране изходящата политика вече е "%1".

en: Allow connections for:
bg: Позволяване на връзки за:

en: Application:
bg: Приложение:

en: Blacklist Connection
bg: Поставяне на връзка в черен списък
