plasma-firewall - en to et translation catalogue (77 entries)

en: firewalld %1
et: Firewalld %1

en: Failed to get connections: %1
et: Ühenduste hankimine nurjus: %1

en: Not Connected
et: Pole ühendatud

en: Invalid arguments passed to the profile
et: Profiilile anti sobimatud argumendid

en: Error saving the profile.
et: Tõrge profiili salvestamisel.

en: Invalid arguments passed to delete profile
et: Profiili kustutamiseks anti sobimatud argumendid

en: Could not remove the profile from disk.
et: Profiili kettalt eemaldamine nurjus.

en: Invalid argument passed to add Rules
et: Reeglite lisamiseks anti sobimatu argument

en: An error occurred in command '%1': %2
et: Käsu "%1" täitmisel ilmnes tõrge: %2

en: There was an error in the backend! Please report it.
    %1 %2
et: Taustaprogrammis ilmnes tõrge. Palun anna sellest teada.
    %1 %2

en: Error fetching firewall logs: %1
et: Tõrge tulemüüri logide hankimisel: %1

en: Any
et: Suvaline

[ctx: address on interface]
en: %1 on %2
et: %1 liidesel %2

en: Anywhere
et: Kõikjal

en: Yes
et: Jah

en: Invalid Call
et: Vigane väljakutse

en: Off
et: Välja lülitatud

en: Low
et: Madal

en: Medium
et: Keskmine

en: High
et: Kõrge

en: Full
et: Täielik

en: None
et: Puudub

en: New connections
et: Uued ühendused

en: All packets
et: Kõik paketid

en: Allow
et: Lubatakse

en: Deny
et: Keelatakse

en: Reject
et: Lükatakse tagasi

en: Limit
et: Piiratakse

en: Amule
et: aMule

en: Secure Shell
et: SSH

en: Direction:
et: Suund:

en: Incoming
et: Sisenev

en: Outgoing
et: Väljuv

en: IP Version:
et: IP versioon:

en: Source:
et: Lähtekoht:

en: Destination:
et: Sihtkoht:

en: Protocol:
et: Protokoll:

en: Interface:
et: Liides:

en: Logging:
et: Logimine:

en: Connections
et: Ühendused

en: Protocol
et: Protokoll

en: Local Address
et: Kohalik aadress

en: Foreign Address
et: Välisaadress

en: Status
et: Olek

en: Program
et: Programm

en: Created a blacklist rule from this connection.
et: Selle ühenduse põhjal loodi keeluloendi reegel.

en: Any IP address
et: Suvaline IP-aadress

en: Firewall Logs
et: Tulemüüri logid

en: From
et: Lähtekoht

en: To
et: Sihtkoht

en: Interface
et: Liides

en: Created a blacklist rule from this log entry.
et: Selle logikirje põhjal loodi keeluloendi reegel.

en: Allow all connections
et: Lubatakse kõik ühendused

en: Ignore
et: Eiratakse

en: Keeps the program waiting until the connection attempt times out, some short time later.
et: Laseb programmil oodata kuni ühenduskatse veidi aja pärast aegub.

en: Produces an immediate and very informative 'Connection refused' message
et: Väljastab viivitamata väga informatiivse teate "Ühendusest keelduti"

en: Edit Firewall Rule
et: Tulemüüri reegli muutmine

en: Error creating rule: %1
et: Tõrge reegli loomisel: %1

en: Error updating rule: %1
et: Tõrge reegli uuendamisel: %1

en: Create
et: Loo

en: Save
et: Salvesta

en: Firewall Status:
et: Tulemüüri olek:

en: Enabled
et: Sisselülitatud

en: The firewall application, please install %1
et: Palun paigalda tulemüürirakendus %1

en: You recently updated your kernel. Iptables is failing to initialize, please reboot.
et: Iptables'i initsialiseerimine nurjus. Kuna oled hiljuti kernelit uuendanud, taaskäivita palun arvuti.

en: Error enabling firewall: %1
et: Tõrge tulemüüri sisselülitamisel: %1

en: Error disabling firewall: %1
et: Tõrge tulemüüri väljalülitamisel: %1

en: Action
et: Toiming

en: Logging
et: Logimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit Rule
et: Muuda reeglit

en: Error removing rule: %1
et: Tõrge reegli eemaldamisel: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove Rule
et: Eemalda reegel

en: Please install a firewall, such as ufw or firewalld
et: Palun paigalda esmalt mõni tulemüür, näiteks UFW või Firewalld

en: Any Port
et: Suvaline port

en: New Connections
et: Uued ühendused

en: All Packets
et: Kõik paketid

en: Blacklist Connection
et: Lisa ühendus keeluloendisse
