plasma-firewall - en to he translation catalogue (116 entries)

en: Error fetching information from the firewall.
he: שגיאה במשיכת מידע מחומת האש.

en: firewalld saving (runtime to permanent)
he: firewalld שומר (מזמן ריצה לקבוע)

en: firewalld saving
he: firewalld שומר

en: firewalld listing rules and services
he: firewalld מציג את הכללים והשירותים

[ctx: @title:column]
en: Protocol
he: פרוטוקול

[ctx: @title:column]
en: Local address
he: כתובת מקומית

[ctx: @title:column]
en: Foreign address
he: כתובת מרוחקת

[ctx: @title:column]
en: Status
he: מצב

[ctx: @title:column]
en: PID
he: מזהה תהליך

[ctx: @title:column]
en: Program
he: תוכנית

en: Failed to get connections: %1
he: משיכת החיבורים נכשלה: %1

en: Not Connected
he: לא מחובר

en: Established
he: מבוסס

en: Listening
he: מאזין

en: Invalid arguments passed to the profile
he: הועברו ארגומנטים שגויים לפרופיל

en: Error saving the profile.
he: שגיאה בשמירת הפרופיל.

en: Invalid arguments passed to delete profile
he: הועברו ארגומנטים שגויים למחיקת פרופיל

en: Could not remove the profile from disk.
he: לא ניתן להסיר את הפרופיל מהכונן.

en: Invalid argument passed to add Rules
he: ארגומנט שגוי הועבר להוספת כללים

en: An error occurred in command '%1': %2
he: אירעה שגיאה בפקודה ‚%1’: %2

en: There was an error in the backend! Please report it.
    %1 %2
he: אירעה שגיאה במנגנון! נא לדווח עליה.
    %1 %2

en: Error fetching firewall logs: %1
he: שגיאה במשיכת היומנים של חומת האש: %1

en: Any
he: כלשהו

[ctx: @title:column]
en: From
he: מאת

[ctx: @title:column]
en: Source port
he: פתחת מקור

[ctx: @title:column]
en: To
he: אל

[ctx: @title:column]
en: Destination port
he: פתחת יעד

[ctx: @title:column]
en: Interface
he: מתאם

[ctx: @title:column]
en: Action
he: פעולה

[ctx: @title:column]
en: Time
he: שעה

[ctx: @title:column]
en: Date
he: תאריך

[ctx: address on interface]
en: %1 on %2
he: %1 על גבי %2

en: Anywhere
he: מקום כלשהו

[ctx: firewallAction incoming]
en: %1 incoming
he: %1 נכנס

[ctx: firewallAction outgoing]
en: %1 outgoing
he: %1 יוצא

en: Yes
he: כן

[ctx: @title:column]
en: Logging
he: רישום ליומן

en: Invalid Call
he: פנייה שגויה

en: Off
he: כבוי

en: Low
he: נמוך

en: Medium
he: בינוני

en: High
he: גבוה

en: Full
he: מלא

en: None
he: ללא

en: New connections
he: חיבורים חדשים

en: All packets
he: כל המנות

en: Allow
he: לאפשר

en: Deny
he: לדחות

en: Reject
he: לסרב

en: Limit
he: הגבלה

en: Secure HTTP
he: HTTP מאובטח

en: Secure IMAP
he: IMAP מאובטח

en: Secure POP3
he: POP3 מאובטח

en: Secure Shell
he: מעטפת מאובטחת (SSH)

en: Policy:
he: מדיניות:

en: Direction:
he: כיוון:

en: Incoming
he: נכנס

en: Outgoing
he: יוצא

en: IP Version:
he: גרסת IP:

en: Source:
he: מקור:

en: Destination:
he: יעד:

en: Protocol:
he: פרוטוקול:

en: Interface:
he: מתאם:

en: Logging:
he: רישום ליומן:

en: Connections
he: חיבורים

en: There are currently no open connections
he: אין כרגע חיבורים פתוחים

en: Created a blacklist rule from this connection.
he: נוצר כלל חסימה לצמיתות מהחיבור הזה.

en: could not find iproute2 or net-tools packages installed.
he: לא ניתן למצוא אל החבילות iproute2 או net-tools מותקנות.

en: Any IP address
he: כל כתובת IP שהיא

en: Firewall Logs
he: יומני חומת האש

en: There are currently no firewall log entries
he: אין כרגע רשומות יומן של חומת האש

en: Created a blacklist rule from this log entry.
he: נוצר כלל חסימה לצמיתות מהרשומה הזאת ביומן.

en: Allow all connections
he: לאפשר את כל החיבורים

en: Ignore
he: התעלמות

en: Keeps the program waiting until the connection attempt times out, some short time later.
he: משאיר את התוכנית בהמתנה עד שתוקף ההמתנה להתחברות פג, זמן קצר לאחר מכן.

en: Produces an immediate and very informative 'Connection refused' message
he: מייצר הודעה מיידית ומפורטת מאוד בצורת ‚החיבור סורב’

en: Add Rule…
he: הוספת כלל…

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Connections
he: הצגת חיבורים

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Logs
he: הצגת יומנים

en: Disabling…
he: מושבת…

en: Enabled
he: הופעלה

en: Enabling…
he: מופעל…

en: Disabled
he: מושבתת

en: The firewall application, please install %1
he: יישום חומת האש, נא להתקין את %1

en: Permission denied
he: ההרשאה נדחתה

en: You recently updated your kernel. Iptables is failing to initialize, please reboot.
he: עדכנת את הליבה שלך לאחרונה. Iptables לא עולה כראוי, נא להפעיל מחדש.

en: Error enabling firewall: %1
he: שגיאה בהפעלת חומת אש: %1

en: Error disabling firewall: %1
he: שגיאה בהשבתת חומת אש: %1

en: Create A New Firewall Rule
he: יצירת כלל חומת אש חדש

en: Edit Firewall Rule
he: עריכת כלל חומת אש

en: Please restart plasma firewall, the backend disconnected.
he: נא להפעיל את חומת האש של פלזמה מחדש, המנגנון מנותק.

en: Error creating rule: %1
he: שגיאה ביצירת כלל: %1

en: Error updating rule: %1
he: שגיאה בעדכון כלל: %1

en: Create
he: יצירה

en: Save
he: שמירה

en: Firewall type:
he: סוג חומת אש:

[ctx: @info]
en: Firewall version: %1
he: גרסת חומת אש: %1

en: Default Incoming Policy:
he: מדיניות תעבורה נכנסת כברירת מחדל:

en: Default Outgoing Policy:
he: מדיניות תעבורה יוצאת כברירת מחדל:

en: Error changing policy: %1
he: שגיאה בהחלפת מדיניות: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit Rule
he: עריכת כלל

en: Error removing rule: %1
he: שגיאה בהסרת כלל: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove Rule
he: הסרת כלל

en: Firewall is disabled
he: חומת האש מושבתת

en: No firewall rules have been added
he: לא נוספו כללים לחומת האש

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add Rule…</interface> button to add one
he: יש ללחוץ על כפתור <interface>הוספת כלל…</interface> כדי להוסיף אחד כזה

[ctx: @info]
en: Click switch above to enable it
he: יש ללחוץ על המתג שלעיל כדי להפעיל אותו

en: Please install a firewall, such as ufw or firewalld
he: לא להתקין חומת אש כגון ufw או firewalld

en: Any Port
he: כל פתחה שהיא

en: New Connections
he: חיבורים חדשים

en: All Packets
he: כל המנות

en: The default incoming policy is already '%1'.
he: מדיניות התעבורה הנכנסת כברירת מחדל היא כבר ‚%1’.

en: The default outgoing policy is already '%1'.
he: מדיניות התעבורה היוצאת כברירת מחדל היא כבר ‚%1’.

en: Allow connections for:
he: לאפשר חיבורים עבור:

en: Application:
he: יישום:

en: Blacklist Connection
he: חסימת החיבור לצמיתות
