plasma-firewall - en to hu translation catalogue (111 entries)

en: Error fetching information from the firewall.
hu: Hiba történt az információk lekérésekor a tűzfaltól.

en: firewalld saving (runtime to permanent)
hu: firewalld mentés (futásidőben a véglegeshez)

en: firewalld saving
hu: firewalld mentés

en: firewalld listing rules and services
hu: firewalld szabályok és szolgáltatások listázása

[ctx: @title:column]
en: Protocol
hu: Protokoll

[ctx: @title:column]
en: Local address
hu: Helyi cím

[ctx: @title:column]
en: Foreign address
hu: Idegen cím

[ctx: @title:column]
en: Status
hu: Állapot

en: Failed to get connections: %1
hu: Nem sikerült lekérni a kapcsolatokat: %1

en: Not Connected
hu: Nincs kapcsolódva

en: Established
hu: Létrejött

en: Listening
hu: Figyelés

en: Invalid arguments passed to the profile
hu: Érvénytelen argumentumok lettek átadva a profilnak

en: Error saving the profile.
hu: Hiba a profil mentésekor.

en: Invalid arguments passed to delete profile
hu: Érvénytelen argumentumok lettek átadva a profil törléséhez

en: Could not remove the profile from disk.
hu: Nem lehet törölni a profilt a lemezről.

en: Invalid argument passed to add Rules
hu: Érvénytelen argumentumok lettek átadva a szabály létrehozásához

en: An error occurred in command '%1': %2
hu: Hiba történt a(z) „%1” parancsban: %2

en: There was an error in the backend! Please report it.
    %1 %2
hu: Hiba történt a háttérprogramban, kérjük, jelentse azt.
    %1 %2

en: Error fetching firewall logs: %1
hu: Hiba a tűzfalnaplók lekérésekor: %1

en: Any
hu: Bármely

[ctx: @title:column]
en: From
hu: Forrás

[ctx: @title:column]
en: Source port
hu: Forrásport

[ctx: @title:column]
en: To
hu: Cél

[ctx: @title:column]
en: Destination port
hu: Célport

[ctx: @title:column]
en: Interface
hu: Interfész

[ctx: @title:column]
en: Action
hu: Művelet

[ctx: @title:column]
en: Time
hu: Idő

[ctx: @title:column]
en: Date
hu: Dátum

[ctx: address on interface]
en: %1 on %2
hu: %1: %2

en: Anywhere
hu: Bárhol

[ctx: firewallAction incoming]
en: %1 incoming
hu: %1 bejövő

[ctx: firewallAction outgoing]
en: %1 outgoing
hu: %1 kimenő

en: Yes
hu: Igen

[ctx: @title:column]
en: Logging
hu: Naplózás

en: Invalid Call
hu: Érvénytelen hívás

en: Off
hu: Ki

en: Low
hu: Alacsony

en: Medium
hu: Közepes

en: High
hu: Magas

en: Full
hu: Teljes

en: None
hu: Nincs

en: New connections
hu: Új kapcsolatok

en: All packets
hu: Minden csomag

en: Allow
hu: Engedélyezés

en: Deny
hu: Tiltás

en: Reject
hu: Elutasítás

en: Limit
hu: Korlátozás

en: Policy:
hu: Szabály:

en: Direction:
hu: Irány:

en: Incoming
hu: Bejövő

en: Outgoing
hu: Kimenő

en: IP Version:
hu: IP-verzió:

en: Source:
hu: Forrás:

en: Destination:
hu: Cél:

en: Protocol:
hu: Protokoll:

en: Interface:
hu: Interfész:

en: Logging:
hu: Naplózás:

en: Connections
hu: Kapcsolatok

en: There are currently no open connections
hu: Jelenleg nincsenek nyitott kapcsolatok

en: Created a blacklist rule from this connection.
hu: Tiltólista szabály létrehozva ebből a kapcsolatból.

en: could not find iproute2 or net-tools packages installed.
hu: Az iproute2 vagy net-tools csomagok nem találhatók.

en: Any IP address
hu: Bármely IP-cím

en: Firewall Logs
hu: Tűzfalnaplók

en: There are currently no firewall log entries
hu: Jelenleg nincsenek bejegyzések a tűzfalnaplóban

en: Created a blacklist rule from this log entry.
hu: Tiltólista szabály létrehozva ebből a naplóbejegyzésből.

en: Allow all connections
hu: Minden kapcsolat engedélyezése

en: Ignore
hu: Mellőzés

en: Keeps the program waiting until the connection attempt times out, some short time later.
hu: Várakoztassa a programot, amíg a kapcsolat időtúllépés miatt meg nem szakad rövid idővel később.

en: Produces an immediate and very informative 'Connection refused' message
hu: Azonnali és rendkívül informatív „Kapcsolat elutasítva” üzenetet produkál

en: Add Rule…
hu: Szabály hozzáadása…

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Connections
hu: Kapcsolatok megjelenítése

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Logs
hu: Naplók megjelenítése

en: Disabling…
hu: Kikapcsolás…

en: Enabled
hu: Bekapcsolva

en: Enabling…
hu: Bekapcsolás…

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: The firewall application, please install %1
hu: A tűzfal alkalmazás, telepítse ezt: %1

en: Permission denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: You recently updated your kernel. Iptables is failing to initialize, please reboot.
hu: A kernel nemrég frissült. Az iptables inicializálása meghiúsult, indítsa újra a rendszert.

en: Error enabling firewall: %1
hu: Hiba a tűzfal bekapcsolásakor: %1

en: Error disabling firewall: %1
hu: Hiba a tűzfal kikapcsolásakor: %1

en: Create A New Firewall Rule
hu: Új tűzfalszabály létrehozása

en: Edit Firewall Rule
hu: Tűzfalszabály szerkesztése

en: Please restart plasma firewall, the backend disconnected.
hu: Indítsa újra a Plasma Firewallt, a háttérprogram lekapcsolódott.

en: Error creating rule: %1
hu: Hiba a szabály létrehozásakor: %1

en: Error updating rule: %1
hu: Hiba a szabály frissítésekor: %1

en: Create
hu: Létrehozás

en: Save
hu: Mentés

en: Firewall type:
hu: Tűzfaltípus:

[ctx: @info]
en: Firewall version: %1
hu: Tűzfalverzió: %1

en: Default Incoming Policy:
hu: Alapértelmezett bejövő házirend:

en: Default Outgoing Policy:
hu: Alapértelmezett kimenő házirend:

en: Error changing policy: %1
hu: Hiba a szabály megváltoztatásakor: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit Rule
hu: Szabály szerkesztése

en: Error removing rule: %1
hu: Hiba a szabály törlésekor: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove Rule
hu: Szabály törlése

en: Firewall is disabled
hu: A tűzfal ki van kapcsolva

en: No firewall rules have been added
hu: Nincsenek tűzfalszabályok hozzáadva

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add Rule…</interface> button to add one
hu: Kattintson a <interface>Szabály hozzáadása…</interface> gombra a hozzáadáshoz

[ctx: @info]
en: Click switch above to enable it
hu: Kattintson a fenti kapcsolóra a bekapcsolásához

en: Please install a firewall, such as ufw or firewalld
hu: Telepítsen egy tűzfalalkalmazást, például az ufw-t vagy a firewalld-t

en: Any Port
hu: Bármely port

en: New Connections
hu: Új kapcsolatok

en: All Packets
hu: Minden csomag

en: The default incoming policy is already '%1'.
hu: Az alapértelmezett bejövő szabály már „%1”.

en: The default outgoing policy is already '%1'.
hu: Az alapértelmezett kimenő szabály már „%1”.

[ctx: Advanced firewall rules]
en: Advanced
hu: Speciális

en: Allow connections for:
hu: Kapcsolatok engedélyezése:

en: Application:
hu: Alkalmazás:

en: Blacklist Connection
hu: Kapcsolat tiltólistára
