plasma-firewall - en to lt translation catalogue (114 entries)

en: Error fetching information from the firewall.
lt: Klaida gaunant informaciją iš užkardos.

en: firewalld saving (runtime to permanent)
lt: firewalld įrašymas (iš paleidimo laiku į nuolatinį)

en: firewalld saving
lt: firewalld įrašymas

en: firewalld listing rules and services
lt: firewalld sąrašo taisyklės ir tarnybos

[ctx: @title:column]
en: Protocol
lt: Protokolas

[ctx: @title:column]
en: Local address
lt: Vietinis adresas

[ctx: @title:column]
en: Foreign address
lt: Išorinis adresas

[ctx: @title:column]
en: Status
lt: Būsena

[ctx: @title:column]
en: Program
lt: Programa

en: Failed to get connections: %1
lt: Nepavyko gauti ryšių: %1

en: Not Connected
lt: Neprisijungta

en: Established
lt: Nustatyta

en: Listening
lt: Klausomasi

en: Invalid arguments passed to the profile
lt: Į profilį perduoti neteisingi argumentai

en: Error saving the profile.
lt: Klaida įrašant profilį.

en: Invalid arguments passed to delete profile
lt: Į taisyklių ištrynimą perduoti neteisingi argumentai

en: Could not remove the profile from disk.
lt: Nepavyko pašalinti profilio iš disko.

en: Invalid argument passed to add Rules
lt: Į taisyklių pridėjimą perduotas neteisingas argumentas

en: An error occurred in command '%1': %2
lt: Komandoje „%1“ atsirado klaida: %2

en: There was an error in the backend! Please report it.
    %1 %2
lt: Vidinėje pusėje buvo klaida! Prašome apie ją pranešti.
    %1 %2

en: Error fetching firewall logs: %1
lt: Klaida gaunant užkardos žurnalus: %1

en: Any
lt: Bet kokia

[ctx: @title:column]
en: From
lt: Iš

[ctx: @title:column]
en: Source port
lt: Šaltinio prievadas

[ctx: @title:column]
en: To
lt: Į

[ctx: @title:column]
en: Destination port
lt: Paskirties prievadas

[ctx: @title:column]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: @title:column]
en: Action
lt: Veiksmas

[ctx: @title:column]
en: Time
lt: Laikas

[ctx: @title:column]
en: Date
lt: Data

[ctx: address on interface]
en: %1 on %2
lt: %1 ties %2

en: Anywhere
lt: Bet kur

[ctx: firewallAction incoming]
en: %1 incoming
lt: %1 gaunami

[ctx: firewallAction outgoing]
en: %1 outgoing
lt: %1 išsiunčiami

en: Yes
lt: Taip

[ctx: @title:column]
en: Logging
lt: Registravimas

en: Invalid Call
lt: Neteisinga iškvieta

en: Off
lt: Išjungta

en: Low
lt: Žemas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: High
lt: Aukštas

en: Full
lt: Pilnas

en: None
lt: Nėra

en: New connections
lt: Nauji ryšiai

en: All packets
lt: Visi paketai

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Reject
lt: Atmesti

en: Limit
lt: Apriboti

en: Secure HTTP
lt: Saugus HTTP

en: Secure IMAP
lt: Saugus IMAP

en: Secure POP3
lt: Saugus POP3

en: Policy:
lt: Politika:

en: Direction:
lt: Kryptis:

en: Incoming
lt: Gaunami

en: Outgoing
lt: Išsiunčiami

en: IP Version:
lt: IP versija:

en: Source:
lt: Šaltinis:

en: Destination:
lt: Paskirtis:

en: Protocol:
lt: Protokolas:

en: Interface:
lt: Sąsaja:

en: Logging:
lt: Registravimas:

en: Connections
lt: Ryšiai

en: There are currently no open connections
lt: Šiuo metu nėra atidarytų ryšių

en: Created a blacklist rule from this connection.
lt: Iš šio ryšio sukurta juodojo sąrašo taisyklė.

en: could not find iproute2 or net-tools packages installed.
lt: nepavyko rasti įdiegtų paketų iproute2 ar net-tools.

en: Any IP address
lt: Bet koks IP adresas

en: Firewall Logs
lt: Užkardos žurnalai

en: There are currently no firewall log entries
lt: Šiuo metu nėra užkardos žurnalo įrašų

en: Created a blacklist rule from this log entry.
lt: Iš šio žurnalo įrašo sukurta juodojo sąrašo taisyklė.

en: Allow all connections
lt: Leisti visus ryšius

en: Ignore
lt: Nepaisyti

en: Keeps the program waiting until the connection attempt times out, some short time later.
lt: Priverčia programą laukti, kol nepasibaigs ryšiui skirtas laikas, šiek tiek vėliau.

en: Produces an immediate and very informative 'Connection refused' message
lt: Sukuria skubų ir labai informatyvų „Ryšys atmestas“ pranešimą

en: Add Rule…
lt: Pridėti taisyklę…

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Connections
lt: Rodyti ryšius

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Logs
lt: Rodyti žurnalus

en: Disabling…
lt: Išjungiama…

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Enabling…
lt: Įjungiama…

en: Disabled
lt: Išjungta

en: The firewall application, please install %1
lt: Užkardos programa, įsidiekite %1

en: Permission denied
lt: Leidimas atmestas

en: You recently updated your kernel. Iptables is failing to initialize, please reboot.
lt: Jūs neseniai atnaujinote branduolį. Iptables nepavyksta inicijuotis, paleiskite kompiuterį iš naujo.

en: Error enabling firewall: %1
lt: Klaida įjungiant užkardą: %1

en: Error disabling firewall: %1
lt: Klaida išjungiant užkardą: %1

en: Create A New Firewall Rule
lt: Sukurti naują užkardos taisyklę

en: Edit Firewall Rule
lt: Taisyti užkardos taisyklę

en: Please restart plasma firewall, the backend disconnected.
lt: Paleiskite Plasma užkardą iš naujo, vidinė pusė atsijungė.

en: Error creating rule: %1
lt: Klaida sukuriant taisyklę: %1

en: Error updating rule: %1
lt: Klaida atnaujinant taisyklę: %1

en: Create
lt: Sukurti

en: Save
lt: Įrašyti

en: Firewall type:
lt: Užkardos tipas:

[ctx: @info]
en: Firewall version: %1
lt: Užkardos versija: %1

en: Default Incoming Policy:
lt: Numatytoji gaunamų politika:

en: Default Outgoing Policy:
lt: Numatytoji išsiunčiamų politika:

en: Error changing policy: %1
lt: Klaida keičiant politiką: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit Rule
lt: Taisyti taisyklę

en: Error removing rule: %1
lt: Klaida šalinant taisyklę: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove Rule
lt: Šalinti taisyklę

en: Firewall is disabled
lt: Užkarda yra išjungta

en: No firewall rules have been added
lt: Nebuvo pridėta jokių užkardos taisyklių

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add Rule…</interface> button to add one
lt: Norėdami pridėti taisyklę, spustelėkite mygtuką <interface>Pridėti taisyklę…</interface>

[ctx: @info]
en: Click switch above to enable it
lt: Norėdami ją įjungti, spustelėkite aukščiau esantį perjungiklį

en: Please install a firewall, such as ufw or firewalld
lt: Įsidiekite užkardą, kaip, pavyzdžiui, ufw arba firewalld

en: Any Port
lt: Bet koks prievadas

en: New Connections
lt: Nauji ryšiai

en: All Packets
lt: Visi paketai

en: The default incoming policy is already '%1'.
lt: Numatytoji gaunamų politika jau yra „%1“.

en: The default outgoing policy is already '%1'.
lt: Numatytoji išsiunčiamų politika jau yra „%1“.

en: Allow connections for:
lt: Leisti ryšius:

en: Application:
lt: Programa:

en: Blacklist Connection
lt: Įtraukti ryšį į juodąjį sąrašą
