plasma-firewall - en to lv translation catalogue (111 entries)

en: Error fetching information from the firewall.
lv: Kļūda, iegūstot informāciju no ugunsmūra

en: firewalld saving (runtime to permanent)
lv: „firewalld“ saglabā (no tikai šajā sesijā uz pastāvīgi)

en: firewalld saving
lv: „firewalld“ saglabāšana

en: firewalld listing rules and services
lv: „firewalld“ uzskaita noteikumus un servisus

[ctx: @title:column]
en: Protocol
lv: Protokols

[ctx: @title:column]
en: Local address
lv: Lokālā adrese

[ctx: @title:column]
en: Foreign address
lv: Ārēja adrese

[ctx: @title:column]
en: Status
lv: Statuss

[ctx: @title:column]
en: Program
lv: Programma

en: Failed to get connections: %1
lv: Neizdevās iegūt savienojumus: %1

en: Not Connected
lv: Nav savienots

en: Established
lv: Izveidots

en: Listening
lv: Klausās

en: Invalid arguments passed to the profile
lv: Profilam padoti nederīgi argumenti

en: Error saving the profile.
lv: Kļūda, saglabājot profilu.

en: Invalid arguments passed to delete profile
lv: Dzēstam profilam padoti nederīgi argumenti

en: Could not remove the profile from disk.
lv: Neizdevās no diska noņemt profilu.

en: Invalid argument passed to add Rules
lv: Noteikumu pievienošanai padots nederīgs arguments

en: An error occurred in command '%1': %2
lv: Izpildot komandu „%1“, notika kļūda: %2

en: There was an error in the backend! Please report it.
    %1 %2
lv: Kļūda aizmugursistēmā! Lūdzu, ziņojiet par to!
    %1 %2

en: Error fetching firewall logs: %1
lv: Kļūda, iegūstot ugunsmūra žurnālus: %1

en: Any
lv: Jebkāds

[ctx: @title:column]
en: From
lv: No

[ctx: @title:column]
en: Source port
lv: Avota ports

[ctx: @title:column]
en: To
lv: Uz

[ctx: @title:column]
en: Destination port
lv: Galamērķa ports

[ctx: @title:column]
en: Interface
lv: Saskarne

[ctx: @title:column]
en: Action
lv: Darbība

[ctx: @title:column]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: @title:column]
en: Date
lv: Datums

[ctx: address on interface]
en: %1 on %2
lv: %1, izmantojot %2

en: Anywhere
lv: jebkur

[ctx: firewallAction incoming]
en: %1 incoming
lv: %1 ienākošs

[ctx: firewallAction outgoing]
en: %1 outgoing
lv: %1 izejošs

en: Yes
lv: Jā

[ctx: @title:column]
en: Logging
lv: Reģistrēšana žurnālā

en: Invalid Call
lv: Nederīgs zvans

en: Off
lv: Izslēgts

en: Low
lv: Zems

en: Medium
lv: Vidējs

en: High
lv: Augsts

en: Full
lv: Pilns

en: None
lv: Nav

en: New connections
lv: Jauni savienojumi

en: All packets
lv: Visas paketes

en: Allow
lv: Atļaut

en: Deny
lv: Liegt

en: Reject
lv: Noraidīt

en: Limit
lv: Ierobežot

en: Policy:
lv: Politika:

en: Direction:
lv: Virziens:

en: Incoming
lv: Ienākošs

en: Outgoing
lv: Izejošs

en: IP Version:
lv: IP versija:

en: Source:
lv: Avots:

en: Destination:
lv: Galamērķis

en: Protocol:
lv: Protokols:

en: Interface:
lv: Saskarne:

en: Logging:
lv: Reģistrēšana žurnālā:

en: Connections
lv: Savienojumi

en: There are currently no open connections
lv: Šobrīd nav neviena atvērta savienojuma

en: Created a blacklist rule from this connection.
lv: Izveidot noteikumu melno sarakstu šim savienojumam.

en: could not find iproute2 or net-tools packages installed.
lv: neizdevās atrast instalētu „iproute2“ vai „net-tools“ pakotni.

en: Any IP address
lv: Jebkura IP adrese

en: Firewall Logs
lv: Ugunsmūra žurnāli

en: There are currently no firewall log entries
lv: Šobrīd nav nekādu ugunsmūra žurnāla ierakstu

en: Created a blacklist rule from this log entry.
lv: Izveidot melnā saraksta noteikumu šim žurnāla ierakstam.

en: Allow all connections
lv: Atļaut visus savienojumus.

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Keeps the program waiting until the connection attempt times out, some short time later.
lv: Liek programmai gaidīt līdz beidzas pieslēgšanās mēģinājumu, pēc kāda brīža.

en: Produces an immediate and very informative 'Connection refused' message
lv: Izveido tūlītēju un informatīvu „Savienojums liegts“ ziņojumu

en: Add Rule…
lv: Pievienot noteikumu…

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Connections
lv: Skatīt savienojumus

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Logs
lv: Skatīt žurnāla ierakstus

en: Disabling…
lv: Izslēdz…

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Enabling…
lv: Ieslēdz…

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: The firewall application, please install %1
lv: Ugunsmūra programma, instalējiet „%1“

en: Permission denied
lv: Piekļuve ir liegta

en: You recently updated your kernel. Iptables is failing to initialize, please reboot.
lv: Jūs nesen atjauninājāt sistēmas kodolu. „Iptables“ neizdodas palaisties. Pārstartējiet sistēmu.

en: Error enabling firewall: %1
lv: Kļūda, ieslēdzot ugunsmūri: %1

en: Error disabling firewall: %1
lv: Kļūda, izslēdzot ugunsmūri: %1

en: Create A New Firewall Rule
lv: Izveidot jaunu ugunsmūra noteikumu

en: Edit Firewall Rule
lv: Rediģēt ugunsmūra noteikumu

en: Please restart plasma firewall, the backend disconnected.
lv: Pārstartējiet „Plasma Firewall“, aizmugursistēma ir atvienota.

en: Error creating rule: %1
lv: Kļūda, izveidojot noteikumu: %1

en: Error updating rule: %1
lv: Kļūda, atjauninot noteikumu: %1

en: Create
lv: Izveidot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Firewall type:
lv: Ugunsmūra tips:

[ctx: @info]
en: Firewall version: %1
lv: Ugunsmūra versija: %1

en: Default Incoming Policy:
lv: Noklusējuma ienākošo politika:

en: Default Outgoing Policy:
lv: Noklusējuma izejošo politika:

en: Error changing policy: %1
lv: Kļūda, mainot politiku: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit Rule
lv: Rediģēt noteikumu

en: Error removing rule: %1
lv: Kļūda, noņemot noteikumu: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove Rule
lv: Noņemt noteikumu

en: Firewall is disabled
lv: Ugunsmūris ir izslēgts

en: No firewall rules have been added
lv: Nav pievienots neviens ugunsmūra noteikums

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add Rule…</interface> button to add one
lv: Spiediet uz <interface>Pievienot noteikumu…</interface> pogas, lai kādu pievienotu

[ctx: @info]
en: Click switch above to enable it
lv: Spiediet uz slēdža augstāk, lai to ieslēgtu

en: Please install a firewall, such as ufw or firewalld
lv: Ieinstalējiet ugunsmūri, piemēram, „ufw“ vai „firewalld“

en: Any Port
lv: Jebkurš ports

en: New Connections
lv: Jauns savienojums

en: All Packets
lv: Visas paketes

en: The default incoming policy is already '%1'.
lv: Noklusējuma ienākošo savienojumu politika jau ir „%1“.

en: The default outgoing policy is already '%1'.
lv: Noklusējuma izejošo savienojumu politika jau ir „%1“.

en: Allow connections for:
lv: Atļaut savienojumus:

en: Application:
lv: Programma:

en: Blacklist Connection
lv: Ievietot savienojumu melnajā sarakstā
