plasma-firewall - en to nl translation catalogue (111 entries)

en: Error fetching information from the firewall.
nl: Fout bij ophalen van informatie uit de firewall.

en: firewalld saving (runtime to permanent)
nl: firewalld opslaan (runtime naar permanent)

en: firewalld saving
nl: firewalld opslaan

en: firewalld listing rules and services
nl: firewalld lijst met regels en services

[ctx: @title:column]
en: Local address
nl: Lokaal adres

[ctx: @title:column]
en: Foreign address
nl: Niet-lokaal adres

[ctx: @title:column]
en: Program
nl: Programma

en: Failed to get connections: %1
nl: Verbindingen maken is mislukt: %1

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: Established
nl: Gemaakt

en: Listening
nl: Luisterend

en: Invalid arguments passed to the profile
nl: Ongeldige argumenten aan het profiel doorgegeven

en: Error saving the profile.
nl: Fout bij opslaan van het profiel.

en: Invalid arguments passed to delete profile
nl: Ongeldige argumenten doorgegeven om het profiel te verwijderen

en: Could not remove the profile from disk.
nl: Kon het profiel niet van de schijf verwijderen.

en: Invalid argument passed to add Rules
nl: Ongeldig argument doorgegeven om regels toe te voegen

en: An error occurred in command '%1': %2
nl: Er is een fout opgetreden in commando '%1': %2

en: There was an error in the backend! Please report it.
    %1 %2
nl: Er was een fout in de backend! Stuur een rapport.
    %1 %2

en: Error fetching firewall logs: %1
nl: Fout bij ophalen firewall-logs: %1

en: Any
nl: Elke

[ctx: @title:column]
en: From
nl: Van

[ctx: @title:column]
en: Source port
nl: Bronpoort

[ctx: @title:column]
en: To
nl: Naar

[ctx: @title:column]
en: Destination port
nl: Bestemmingspoort

[ctx: @title:column]
en: Action
nl: Actie

[ctx: @title:column]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: @title:column]
en: Date
nl: Datum

[ctx: address on interface]
en: %1 on %2
nl: %1 op %2

en: Anywhere
nl: Overal

[ctx: firewallAction incoming]
en: %1 incoming
nl: %1 inkomend

[ctx: firewallAction outgoing]
en: %1 outgoing
nl: %1 uitgaand

en: Yes
nl: Ja

[ctx: @title:column]
en: Logging
nl: Loggen

en: Invalid Call
nl: Ongeldige aanroep

en: Off
nl: Uit

en: Low
nl: Laag

en: Medium
nl: Middel

en: High
nl: Hoog

en: Full
nl: Volledig

en: None
nl: Geen

en: New connections
nl: Nieuwe verbindingen

en: All packets
nl: Alle pakketten

en: Allow
nl: Toestaan

en: Deny
nl: Weigeren

en: Reject
nl: Afwijzen

en: Limit
nl: Limiet

en: Transmission
nl: Transmissie

en: Secure HTTP
nl: Beveiligde HTTP

en: Secure IMAP
nl: Beveiligde IMAP

en: Secure POP3
nl: Beveiligde POP3

en: Policy:
nl: Beleid:

en: Direction:
nl: Richting:

en: Incoming
nl: Inkomend

en: Outgoing
nl: Uitgaand

en: IP Version:
nl: IP-versie:

en: Source:
nl: Bron:

en: Destination:
nl: Bestemming:

en: Logging:
nl: Loggen:

en: Connections
nl: Verbindingen

en: There are currently no open connections
nl: Er zijn nu geen open verbindingen

en: Created a blacklist rule from this connection.
nl: Een regel op de zwarte lijst aangemaakt voor deze verbinding.

en: could not find iproute2 or net-tools packages installed.
nl: kon iproute2 niet vinden of pakketten net-tools geïnstalleerd.

en: Any IP address
nl: Een IP-adres

en: Firewall Logs
nl: Firewall-logs

en: There are currently no firewall log entries
nl: Er zijn nu geen items in de firewall-log

en: Created a blacklist rule from this log entry.
nl: Een regel op de zwarte lijst aangemaakt voor dit log-item.

en: Allow all connections
nl: Alle verbindingen toestaan

en: Ignore
nl: Negeren

en: Keeps the program waiting until the connection attempt times out, some short time later.
nl: Laat het programma wachten totdat de tijd van de verbindingspoging verloopt, een korte tijd later.

en: Produces an immediate and very informative 'Connection refused' message
nl: Produceert een onmiddellijk en erg informatief bericht 'Verbinding geweigerd'

en: Add Rule…
nl: Regel toevoegen…

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Connections
nl: Verbindingen bekijken

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Logs
nl: Logs bekijken

en: Disabling…
nl: Uitschakelen…

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabling…
nl: Inschakelen…

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: The firewall application, please install %1
nl: De firewall-toepassing, gaarne %1 installeren

en: Permission denied
nl: Toestemming afgewezen

en: You recently updated your kernel. Iptables is failing to initialize, please reboot.
nl: U hebt recent uw kernel bijgewerkt. Iptables mislukt bij initialiseren, start opnieuw.

en: Error enabling firewall: %1
nl: Fout bij inschakelen van firewall: %1

en: Error disabling firewall: %1
nl: Fout bij uitschakelen van firewall: %1

en: Create A New Firewall Rule
nl: Een nieuwe firewall-regel aanmaken

en: Edit Firewall Rule
nl: Firewall-regel bewerken

en: Please restart plasma firewall, the backend disconnected.
nl: Herstart de plasma firewall, de verbinding met de backend is verbroken.

en: Error creating rule: %1
nl: Fout bij het aanmaken van regel: %1

en: Error updating rule: %1
nl: Fout bij het bijwerken van regel; %1

en: Create
nl: Aanmaken

en: Save
nl: Opslaan

en: Firewall type:
nl: Type firewall:

[ctx: @info]
en: Firewall version: %1
nl: Firewall-versie: %1

en: Default Incoming Policy:
nl: Standaardbeleid voor inkomend:

en: Default Outgoing Policy:
nl: Standaardbeleid voor uitgaand:

en: Error changing policy: %1
nl: Fout bij het wijzigen van beleid: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit Rule
nl: Regel bewerken

en: Error removing rule: %1
nl: Fout bij verwijderen van regel: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove Rule
nl: Regel verwijderen

en: Firewall is disabled
nl: Firewall is uitgeschakeld

en: No firewall rules have been added
nl: Er zijn geen firewall-regels toegevoegd

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add Rule…</interface> button to add one
nl: Op de knop <interface>Regel toevoegen…</interface> klikken om er een toe te voegen

[ctx: @info]
en: Click switch above to enable it
nl: Op bovenstaande schakelaar klikken om het in te schakelen

en: Please install a firewall, such as ufw or firewalld
nl: Installeer en firewall, zoals ufw of firewalld

en: Any Port
nl: Een poort

en: New Connections
nl: Nieuwe verbindingen

en: All Packets
nl: Alle pakketten

en: The default incoming policy is already '%1'.
nl: Het standaardbeleid voor inkomend is al '%1'.

en: The default outgoing policy is already '%1'.
nl: Het standaardbeleid voor uitgaand is al '%1'.

[ctx: Advanced firewall rules]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Allow connections for:
nl: Verbindingen toestaan voor:

en: Application:
nl: Toepassing:

en: Blacklist Connection
nl: Verbinding op de zwarte lijst
