plasma-firewall - en to pl translation catalogue (115 entries)

en: Error fetching information from the firewall.
pl: Błąd pobierania szczegółów zapory ogniowej.

en: firewalld saving (runtime to permanent)
pl: firewalld zapisuje (z na-czas-uruchomienia na trwałe)

en: firewalld saving
pl: firewalld zapisuje

en: firewalld listing rules and services
pl: firewalld wypisuje zasady i usługi

en: Failed to get connections: %1
pl: Nie udało się pobrać połączeń: %1

en: Not Connected
pl: Niepołączony

en: Established
pl: Nawiązano

en: Listening
pl: Słuchanie

en: Invalid arguments passed to the profile
pl: Podano nieprawidłowe argumenty do profilu

en: Error saving the profile.
pl: Błąd zapisywania profilu.

en: Invalid arguments passed to delete profile
pl: Podano nieprawidłowe argumenty do usunięcia profilu

en: Could not remove the profile from disk.
pl: Nie można usunąć profilu z dysku.

en: Invalid argument passed to add Rules
pl: Podano nieprawidłowy argument przy dodawaniu zasad

en: An error occurred in command '%1': %2
pl: Wystąpił błąd w poleceniu '%1': %2

en: There was an error in the backend! Please report it.
    %1 %2
pl: Wystąpił błąd w silniku! Zgłoś to.
    %1 %2

en: Error fetching firewall logs: %1
pl: Błąd pobierania dzienników zapory ogniowej: %1

en: Any
pl: Dowolny

[ctx: address on interface]
en: %1 on %2
pl: %1 na %2

en: Anywhere
pl: Gdziekolwiek

[ctx: firewallAction incoming]
en: %1 incoming
pl: Przychodzące %1

[ctx: firewallAction outgoing]
en: %1 outgoing
pl: Wychodzące %1

en: Yes
pl: Tak

en: Invalid Call
pl: Nieprawidłowe wywołanie

en: Off
pl: Wył.

en: Low
pl: Niska

en: Medium
pl: Średnia

en: High
pl: Wysoka

en: Full
pl: Pełna

en: None
pl: Brak

en: New connections
pl: Nowe połączenia

en: All packets
pl: Wszystkie pakiety

en: Allow
pl: Zezwól

en: Deny
pl: Odmów

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Limit
pl: Ogranicz

en: Nicotine
pl: Nikotyna

en: Transmission
pl: Przesyłanie

en: Secure HTTP
pl: Bezpieczne HTTP

en: Secure IMAP
pl: Bezpieczne IMAP

en: Secure POP3
pl: Bezpieczne POP3

en: Secure Shell
pl: Bezpieczna powłoka

en: About Firewall
pl: O zaporze ogniowej

en: Backend:
pl: Silnik:

en: Version:
pl: Wersja:

en: Policy:
pl: Zasada:

en: Direction:
pl: Kierunek:

en: Incoming
pl: Przychodzące

en: Outgoing
pl: Wychodzące

en: IP Version:
pl: Wersja IP:

en: Source:
pl: Źródło:

en: Destination:
pl: Cel:

en: Protocol:
pl: Protokół:

en: Interface:
pl: Interfejs:

en: Logging:
pl: Rejestracja:

en: Connections
pl: Połączenia

en: Protocol
pl: Protokół

en: Local Address
pl: Adres lokalny

en: Foreign Address
pl: Obce adresy

en: Status
pl: Stan

en: There are currently no open connections
pl: Obecnie nie ma żadnych otwartych połączeń

en: Created a blacklist rule from this connection.
pl: Utwórz zasadę czarnej listy z tego połączenia.

en: could not find iproute2 or net-tools packages installed.
pl: nie można znaleźć ani pakietu iproute2 ani net-tools.

en: Any IP address
pl: Dowolny adres IP

en: Firewall Logs
pl: Dzienniki zapory ogniowej

en: From
pl: Od

en: To
pl: Do

en: Interface
pl: Interfejs

en: There are currently no firewall log entries
pl: Obecnie nie ma żadnych wpisów zapory ogniowej w dzienniku

en: Created a blacklist rule from this log entry.
pl: Utworzono zasadę czarnej listy z tego połączenia.

en: Allow all connections
pl: Zezwól na wszystkie połączenia

en: Ignore
pl: Pomiń

en: Keeps the program waiting until the connection attempt times out, some short time later.
pl: Każe programowi czekać, aż czas na nawiązanie połączenia upłynie.

en: Produces an immediate and very informative 'Connection refused' message
pl: Tworzy natychmiastową i wiele mówiącą wiadomość 'Odrzucono połączenie'

en: Create A New Firewall Rule
pl: Utwórz nową zasadę zapory ogniowej

en: Edit Firewall Rule
pl: Zmień zasadę zapory ogniowej

en: Please restart plasma firewall, the backend disconnected.
pl: Uruchom zaporę ogniową Plazmy ponownie, silnik został rozłączony.

en: Error creating rule: %1
pl: Błąd tworzenia zasady: %1

en: Error updating rule: %1
pl: Błąd uaktualniania zasady: %1

en: Create
pl: Utwórz

en: Save
pl: Zapisz

en: Firewall Status:
pl: Stan zapory ogniowej:

en: Disabling...
pl: Wyłączanie...

en: Enabled
pl: Włączona

en: Enabling...
pl: Włączanie...

en: Disabled
pl: Wyłączona

en: The firewall application, please install %1
pl: Program zapory ogniowej, wgraj %1

en: Permission denied
pl: Odmówiono uprawnień

en: You recently updated your kernel. Iptables is failing to initialize, please reboot.
pl: Niedawno uaktualniłeś swoje jądro. Iptables ma kłopot z uruchomieniem siebie, więc uruchom komputer ponownie.

en: Error enabling firewall: %1
pl: Błąd włączania zapory ogniowej: %1

en: Error disabling firewall: %1
pl: Błąd wyłączania zapory ogniowej: %1

en: Default Incoming Policy:
pl: Domyślna zasada przychodzących:

en: Default Outgoing Policy:
pl: Domyślna zasada wychodzących:

en: Error changing policy: %1
pl: Błąd zmiany zasad: %1

en: Firewall is disabled
pl: Zapory ogniowa jest wyłączona

en: No firewall rules have been added
pl: Nie dodano żadnych zasad zapory ogniowej

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add Rule...</interface> button below to add one
pl: Naciśnij poniższy przycisk <interface>Dodaj zasadę...</interface>, aby dodać zasadę

[ctx: @info]
en: Enable the firewall with the <interface>Firewall Status</interface> checkbox above, and then click the <interface>Add Rule...</interface> button below to add one
pl: Włącz zaporę ogniową, zaznaczając pole obok <interface>Stanu zapory ogniowej</interface> powyżej, a następnie naciśnij przycisk <interface>Dodaj zasadę...</interface>, aby dodać zasadę

en: Action
pl: Działanie

en: Logging
pl: Rejestracja

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit Rule
pl: Zmień zasadę

en: Error removing rule: %1
pl: Błąd usuwania zasady: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove Rule
pl: Usuń zasadę

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Connections
pl: Zobacz połączenia

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Logs
pl: Obejrzyj dzienniki

en: Add Rule...
pl: Dodaj zasadę...

en: About
pl: O programie

en: Please install a firewall, such as ufw or firewalld
pl: Wgraj zaporę ogniową taką jak ufw lub firewalld

en: Any Port
pl: Dowolny port

en: New Connections
pl: Nowe połączenia

en: All Packets
pl: Wszystkie pakiety

en: The default incoming policy is already '%1'.
pl: Domyślną zasadą połączeń przychodzących jest już '%1'.

en: The default outgoing policy is already '%1'.
pl: Domyślną zasadą połączeń wychodzących jest już '%1'.

en: Allow connections for:
pl: Zezwól na połączenia dla:

en: Application:
pl: Aplikacja:

en: Blacklist Connection
pl: Dodaj połączenie na czarną listę
