plasma-firewall - en to sl translation catalogue (111 entries)

en: Error fetching information from the firewall.
sl: Napaka pri pridobivanju informacij iz vdorobrana.

en: firewalld saving (runtime to permanent)
sl: firewalld shranjuje (ob času izvajanja za trajno)

en: firewalld saving
sl: firewalld shranjuje

en: firewalld listing rules and services
sl: firewalld seznam pravil in storitev

[ctx: @title:column]
en: Protocol
sl: Protokol

[ctx: @title:column]
en: Local address
sl: Lokalni naslov

[ctx: @title:column]
en: Foreign address
sl: Zunanji naslov

[ctx: @title:column]
en: Status
sl: Stanje

en: Failed to get connections: %1
sl: Ni bilo mogoče pridobiti povezav: %1

en: Not Connected
sl: Ni povezano

en: Established
sl: Vzpostavljeno

en: Listening
sl: Poslušanje

en: Invalid arguments passed to the profile
sl: Profilu so podani neveljavni argumenti

en: Error saving the profile.
sl: Napaka pri shranjevanju profila.

en: Invalid arguments passed to delete profile
sl: Za brisanje profila so podani neveljavni argumenti

en: Could not remove the profile from disk.
sl: Ni bilo mogoče odstraniti profila z diska.

en: Invalid argument passed to add Rules
sl: Za dodajanje pravil so bili podani neveljavni argumenti

en: An error occurred in command '%1': %2
sl: Prišlo je do napake v ukazu '%1': %2

en: There was an error in the backend! Please report it.
    %1 %2
sl: Prišlo je do napake v ozadju! Prosimo poročajte o tem.
    %1 %2

en: Error fetching firewall logs: %1
sl: Napaka pri pridobivanju dnevnikov vdorobrana: %1

en: Any
sl: Katerikoli

[ctx: @title:column]
en: From
sl: Od

[ctx: @title:column]
en: Source port
sl: Vrata izvora

[ctx: @title:column]
en: To
sl: Za

[ctx: @title:column]
en: Destination port
sl: Vrata cilja

[ctx: @title:column]
en: Interface
sl: Vmesnik

[ctx: @title:column]
en: Action
sl: Dejavnost

[ctx: @title:column]
en: Time
sl: Čas

[ctx: @title:column]
en: Date
sl: Datum

[ctx: address on interface]
en: %1 on %2
sl: %1 na %2

en: Anywhere
sl: Kjerkoli

[ctx: firewallAction incoming]
en: %1 incoming
sl: %1 dohodni

[ctx: firewallAction outgoing]
en: %1 outgoing
sl: %1 odhodni

en: Yes
sl: Da

[ctx: @title:column]
en: Logging
sl: Beleženje dnevnika

en: Invalid Call
sl: Neveljaven klic

en: Off
sl: Izklopljeno

en: Low
sl: Nizko

en: Medium
sl: Srednje

en: High
sl: Visoko

en: Full
sl: Polno

en: None
sl: Noben

en: New connections
sl: Nove povezave

en: All packets
sl: Vsi paketi

en: Allow
sl: Dovoli

en: Deny
sl: Zanikaj

en: Reject
sl: Zavrni

en: Limit
sl: Omeji

en: Transmission
sl: Prenos

en: Policy:
sl: Politika:

en: Direction:
sl: Smer:

en: Incoming
sl: Dohodni

en: Outgoing
sl: Odhodni

en: IP Version:
sl: IP verzija:

en: Source:
sl: Vir:

en: Destination:
sl: Cilj:

en: Protocol:
sl: Protokol:

en: Interface:
sl: Vmesnik:

en: Logging:
sl: Beleženje dnevnika:

en: Connections
sl: Povezave

en: There are currently no open connections
sl: Trenutno ni odprtih povezav

en: Created a blacklist rule from this connection.
sl: Iz te povezave je bilo ustvarjeno pravilo za črni seznam.

en: could not find iproute2 or net-tools packages installed.
sl: ni mogoče najti iproute2 ali nameščenega paketa net-tools.

en: Any IP address
sl: Katerikoli naslov IP

en: Firewall Logs
sl: Dnevniki vdorobrana

en: There are currently no firewall log entries
sl: Trenutno ni nobenega vnosa v dnevnik

en: Created a blacklist rule from this log entry.
sl: Ustvarjeno pravilo za črni seznam iz tega vnosa v dnevnik.

en: Allow all connections
sl: Dovoli vse povezave

en: Ignore
sl: Prezri

en: Keeps the program waiting until the connection attempt times out, some short time later.
sl: Program čaka do izteka poskusa povezave, čez nekaj časa.

en: Produces an immediate and very informative 'Connection refused' message
sl: Ustvari takojšnje in zelo informativno sporočilo 'Povezava zavrnjena'

en: Add Rule…
sl: Dodaj pravilo…

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Connections
sl: Poglej povezave

[ctx: 'view' is being used as a verb here]
en: View Logs
sl: Poglej dnevnike

en: Disabling…
sl: Onemogočam…

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Enabling…
sl: Omogočam…

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: The firewall application, please install %1
sl: Aplikacija vdorobrana, prosim namestite %1

en: Permission denied
sl: Dovoljenje zavrnjeno

en: You recently updated your kernel. Iptables is failing to initialize, please reboot.
sl: Pred kratkim ste osvežili kernel. Ni mogoče nastaviti začetne vrednosti Iptables, prosim za ponovni zagon računalnika.

en: Error enabling firewall: %1
sl: Napaka pri omogočanju vdorobrana: %1

en: Error disabling firewall: %1
sl: Napaka pri onemogočanju vdorobrana: %1

en: Create A New Firewall Rule
sl: Ustvari novo pravilo vdorobrana

en: Edit Firewall Rule
sl: Uredi pravilo vdorobrana

en: Please restart plasma firewall, the backend disconnected.
sl: Ponovno zaženi vdorobran, zaledje je odklopljeno.

en: Error creating rule: %1
sl: Napaka pri ustvarjanju pravila: %1

en: Error updating rule: %1
sl: Napaka pri osveževanju pravila: %1

en: Create
sl: Ustvari

en: Save
sl: Shrani

en: Firewall type:
sl: Vrsta vdorobrana:

[ctx: @info]
en: Firewall version: %1
sl: Različica vdorobrana: %1

en: Default Incoming Policy:
sl: Privzeta politika dohodnega prometa:

en: Default Outgoing Policy:
sl: Privzeta politika odhodnega prometa:

en: Error changing policy: %1
sl: Napaka pri spremembi politike: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit Rule
sl: Uredi pravilo

en: Error removing rule: %1
sl: Napaka pri odstranjevanju pravila: %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove Rule
sl: Odstrani pravilo

en: Firewall is disabled
sl: Vdorobran je onemogočen

en: No firewall rules have been added
sl: Ni bilo dodanega nobenega pravila vdorobrana

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add Rule…</interface> button to add one
sl: Kliknite gumb <interface>Dodaj pravilo…</interface> za dodajanje pravila

[ctx: @info]
en: Click switch above to enable it
sl: Kliknite stikalo zgoraj, da ga omogočite

en: Please install a firewall, such as ufw or firewalld
sl: Namestite vdorobran kot npr. ufw ali firewalld

en: Any Port
sl: Katerikoli vrata

en: New Connections
sl: Nove povezave

en: All Packets
sl: Vsi paketi

en: The default incoming policy is already '%1'.
sl: Privzeta politika dohodnega prometa je že: '%1'.

en: The default outgoing policy is already '%1'.
sl: Privzeta politika odhodnega prometa je že: '%1'.

en: Allow connections for:
sl: Dovoli povezave za:

en: Application:
sl: Aplikacija:

en: Blacklist Connection
sl: Povezava na črnem seznamu
