plasma - en to bs translation catalogue (48 entries)

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Activate %1 Widget
bs: Aktiviraj grafičku kontrolu %1

en: Lock Widgets
bs: Zaključaj grafičku kontrolu

en: Unlock Widgets
bs: Otključaj grafičku kontrolu

en: Main Script File
bs: glavnu datoteku skripte

en: Images
bs: Slike

en: Themed Images
bs: Tematske slike

en: Configuration Definitions
bs: definicije postave

en: User Interface
bs: Korisnički interfejs

en: Data Files
bs: opšte datoteke

en: Executable Scripts
bs: izvršne skripte

en: Translations
bs: prevodi

en: Configuration UI pages model
bs: Konfiguracije UI stranica modela

en: Configuration XML file
bs: XML konfiguracijska datoteka

en: Service Descriptions
bs: Opis usluga

en: Images for dialogs
bs: Slike za dijaloge

en: Generic dialog background
bs: Generička pozadina dijaloga

en: Theme for the logout dialog
bs: Tema za odjavni dijalog

en: Wallpaper packages
bs: Paketi pozadinskih slika

en: Images for widgets
bs: Slike za grafičku kontrolu

en: Background image for widgets
bs: Pozadinska slika za grafičku kontrolu

en: Analog clock face
bs: Lice analognog sata

en: Background image for panels
bs: Pozadinska slika za panele

en: Background for graphing widgets
bs: Pozadina za grafičke kontrole

en: Background image for tooltips
bs: Pozadinska slika za oblačiće

en: Opaque images for dialogs
bs: Neprozirne slike za dijaloge

en: Opaque generic dialog background
bs: Neprozirna generička pozadina dijaloga

en: Opaque theme for the logout dialog
bs: Neprozirna tema za odjavni dijalog

en: Opaque images for widgets
bs: Neprozirne slike za grafičke kontrole

en: Opaque background image for panels
bs: Neprozirna pozadinska slika za panele

en: Opaque background image for tooltips
bs: Neprozirna pozadinska slika za oblačiće

en: KColorScheme configuration file
bs: postavnu datoteku šeme boja

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
bs: Ostalo

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
bs: Ne mogu da otvorim paket %1 neophodan za grafičku kontrolu %2.

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
bs: Ne mogu da stvorim skriptni motor %1 za grafičku kontrolu %2.

en: Widget Settings
bs: Postavke grafičke kontrole

en: Remove this Widget
bs: Ukloni ovu grafičku kontrolu

en: Run the Associated Application
bs: Izvrši pridruženi program

en: Script initialization failed
bs: Neuspjelo pripremanje skripte

en: Remove this Panel
bs: Ukloni ovaj panel

en: Remove this Activity
bs: Ukloni ovu aktivnost

en: Activity Settings
bs: Postavke aktivnosti

en: Add Widgets...
bs: Dodaj grafičke kontrole...

en: Could not find requested component: %1
bs: Ne mogu da nađem zahtijevanu komponentu: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
bs: Dijeljenje grafičke kontrole na mreži omogućava vam da pristupite toj grafičkoj kontroli sa drugog računara kao daljinskim upravljačem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
bs: Podijeli ovu grafičku kontrolu na mreži

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
bs: Dozvoli svima slobodan pristup ovoj grafičkoj kontroli

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
bs: Neispravan (nulti) servis, ne može izvršiti nikakvu operaciju.
