plasmapkg - en_US to cs translation catalogue (100 entries)

[ctx: Agenda listview section title]
en_US: Holidays
cs: Svátky

[ctx: Agenda listview section title]
en_US: Events
cs: Události

[ctx: Agenda listview section title]
en_US: Todo
cs: Úlohy

[ctx: Means 'Other calendar items']
en_US: Other
cs: Jiné

en_US: Previous Month
cs: Předchozí měsíc

en_US: Previous Year
cs: Předchozí rok

en_US: Previous Decade
cs: Předchozí desetiletí

[ctx: Reset calendar to today]
en_US: Today
cs: Dnes

en_US: Reset calendar to today
cs: Resetovat kalendář na dnešek

en_US: Next Month
cs: Příští měsíc

en_US: Next Year
cs: Příští rok

en_US: Next Decade
cs: Následující desetiletí

en_US: Days
cs: Dnů

en_US: Months
cs: Měsíce

en_US: Years
cs: Roky

en_US: Cancel
cs: Zrušit

en_US: More actions
cs: Další činnosti

[ctx: @action:button]
en_US: Collapse
cs: Svinout

[ctx: @action:button]
en_US: Expand
cs: Rozvinout

en_US: Password
cs: Heslo

en_US: Search…
cs: Hledat…

en_US: Search
cs: Hledat

en_US: Unknown
cs: Neznámý

en_US: Activate %1 Widget
cs: Aktivovat %1 widget

[ctx: %1 is the name of the applet]
en_US: Remove %1
cs: Odstranit %1

en_US: Enter Edit Mode
cs: Spustit režim úprav

[ctx: %1 is the name of the applet]
en_US: Configure %1...
cs: Nastavit %1...

en_US: Lock Widgets
cs: Uzamknout widgety

en_US: Unlock Widgets
cs: Odemknout widgety

en_US: Exit Edit Mode
cs: Ukončit režim úprav

note: i18n: ectx: label, entry, group (CachePolicies)
en_US: Whether or not to create an on-disk cache for the theme.
cs: Zda pro motiv vytvářet nebo nevytvářet mezipaměť na disku.

en_US: Main Script File
cs: Soubor s hlavním skriptem

en_US: Tests
cs: Testy

en_US: Images
cs: Obrázky

en_US: Themed Images
cs: Obrázky s motivem

en_US: Configuration Definitions
cs: Definice nastavení

en_US: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en_US: Data Files
cs: Datové soubory

en_US: Executable Scripts
cs: Spustitelné skripty

en_US: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

en_US: Translations
cs: Překlady

en_US: Configuration UI pages model
cs: Model se stránkami nastavení UI

en_US: Configuration XML file
cs: Soubor s konfigurací XML

en_US: Service Descriptions
cs: Popisy služeb

en_US: Images for dialogs
cs: Obrázky pro dialogy

en_US: Generic dialog background
cs: Obecné pozadí dialogu

en_US: Theme for the logout dialog
cs: Motiv pro odhlašovací dialog

en_US: Wallpaper packages
cs: Balíčky pozadí

en_US: Images for widgets
cs: Obrázky appletů

en_US: Background image for widgets
cs: Obrázek na pozadí pro widgety

en_US: Analog clock face
cs: Vzhled analogových hodin

en_US: Background image for panels
cs: Obrázek na pozadí pro panely

en_US: Background for graphing widgets
cs: Pozadí pro grafy

en_US: Background image for tooltips
cs: Obrázek na pozadí pro tipy

en_US: Opaque images for dialogs
cs: Neprůhledné obrázky pro dialogy

en_US: Opaque generic dialog background
cs: Obecné neprůhledné pozadí dialogu

en_US: Opaque theme for the logout dialog
cs: Neprůhledný motiv pro odhlašovací dialog

en_US: Opaque images for widgets
cs: Neprůhledné obrázky pro widgety

en_US: Opaque background image for panels
cs: Výchozí neprůhledný obrázek pozadí panelu

en_US: Opaque background image for tooltips
cs: Neprůhledný obrázek pozadí pro tipy

en_US: KColorScheme configuration file
cs: Nastavení schématu barev

[ctx: misc category]
en_US: Miscellaneous
cs: Různé

en_US: The %1 widget did not define which ScriptEngine to use.
cs: Widget %1 neurčil, který skriptovací stroj použít.

[ctx: Package file, name of the widget]
en_US: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
cs: Nelze otevřít balíček %1 požadovaný pro widget %2.

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en_US: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
cs: Nelze vytvořit skriptovací stroj %1 pro widget %2.

en_US: Show Alternatives...
cs: Zobrazit alternativy...

en_US: Widget Removed
cs: Widget byl odstraněn.

en_US: The widget "%1" has been removed.
cs: Widget "%1" byl odstraněn.

en_US: Panel Removed
cs: Panel byl odstraněn

en_US: A panel has been removed.
cs: Panel byl odstraněn.

en_US: Desktop Removed
cs: Pracovní plocha byla odstraněna

en_US: A desktop has been removed.
cs: Pracovní plocha byla odstraněna.

en_US: Undo
cs: Zpět

en_US: Widget Settings
cs: Nastavení widgetu

en_US: Remove this Widget
cs: Odstranit tento widget

en_US: Run the Associated Application
cs: Spustit asociovanou aplikaci

en_US: Script initialization failed
cs: Inicializace skriptu selhala

en_US: Open with %1
cs: Otevřít pomocí %1

en_US: Remove this Panel
cs: Odstranit tento panel

en_US: Remove this Activity
cs: Odstranit tuto činnost

en_US: Activity Settings
cs: Nastavení aktivit

en_US: Add Widgets...
cs: Přidat widgety...

en_US: Could not find requested component: %1
cs: Požadovanou komponentu se nepovedlo nalézt: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en_US: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
cs: Sdílení widgetu na síti vám umožní přístup k widgetu z jiného počítače a vzdáleně jej ovládat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en_US: Share this widget on the network
cs: Sdílet tento widget na síti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en_US: Allow everybody to freely access this widget
cs: Umožnit každému volný přístup k tomuto widgetu

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en_US: Invalid (null) service, can not perform any operations.
cs: Neplatná (prázdná) služba, nelze provádět žádné operace.

en_US: Unknown Applet
cs: Neznámý applet

en_US: Error loading QML file: %1 %2
cs: Chyba při načítání souboru QML: %1 %2

en_US: Error loading Applet: package inexistent. %1
cs: Chyba při načítání appletu, balíček neexistuje: %1

en_US: %1 Settings
cs: Nastavení %1

en_US: Plasma Package
cs: Balíček Plasmy

en_US: Install
cs: Instalovat

en_US: Package Installation Failed
cs: Instalace balíčku selhala

en_US: Widgets
cs: Widgety

[ctx: Add widget]
en_US: Add %1
cs: Přidat %1

[ctx: Add icon widget]
en_US: Add Icon
cs: Přidat ikonu

en_US: Wallpaper
cs: Tapeta

[ctx: Set wallpaper]
en_US: Set %1
cs: Nastavit %1

en_US: Content dropped
cs: Obsah byl zahozen
