libplasma5 - en to he translation catalogue (42 entries)

[ctx: Agenda listview section title]
en: Holidays
he: חגים

[ctx: Agenda listview section title]
en: Events
he: אירועים

[ctx: Means 'Other calendar items']
en: Other
he: אחר

en: Previous Month
he: חודש קודם

en: Previous Year
he: שנה קודמת

en: Previous Decade
he: העשור הקודם

[ctx: Reset calendar to today]
en: Today
he: היום

en: Next Month
he: חודש הבא

en: Next Year
he: שנה הבאה

en: Next Decade
he: העשור הבא

en: OK
he: אישור

en: Cancel
he: בטל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Lock Widgets
he: נעל יישומונים

en: Unlock Widgets
he: בטל נעילת יישומונים

en: Tests
he: בדיקות

en: Images
he: תמונות

en: User Interface
he: ממשק משתמש

en: Data Files
he: קובצי נתונים

en: Executable Scripts
he: סקריפט בר־הרצה

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Translations
he: תרגומים

en: Background image for panels
he: תמונת רקע ללוחות

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
he: שונות

en: Widget Removed
he: יישומון הוסר

en: The widget "%1" has been removed.
he: היישומון "%1" הוסר.

en: Panel Removed
he: לוח הוסר

en: A panel has been removed.
he: לוח הוסר.

en: Desktop Removed
he: שולחן עבודה הוסר

en: A desktop has been removed.
he: שולחן עבודה הוסר.

en: Undo
he: בטל

en: Widget Settings
he: הגדרות יישומון

en: Remove this Widget
he: הסר יישומון זה

en: Open with %1
he: פתח באמצעות %1

en: Remove this Panel
he: הסר לוח זה

en: Remove this Activity
he: הסר פעילות זו

en: Activity Settings
he: הגדרות פעילות

en: Add Widgets...
he: הוסף יישומון...

en: %1 Settings
he: הגדרות %1

en: Install
he: התקן

en: Widgets
he: יישומונים

en: Wallpaper
he: רקע
