plasmapkg - en to nds translation catalogue (56 entries)

en: Cancel
nds: Afbreken

en: Unknown
nds: Nich begäng

en: Activate %1 Widget
nds: Lüttprogramm „%1“ anmaken

en: Lock Widgets
nds: Lüttprogrammen afsluten

en: Unlock Widgets
nds: Lüttprogrammen opsluten

note: i18n: ectx: label, entry, group (CachePolicies)
en: Whether or not to create an on-disk cache for the theme.
nds: Gifft an, wat för't Muster en Twischenspieker op de Fastplaat bruukt warrt.

note: i18n: ectx: label, entry, group (CachePolicies)
en: The maximum size of the on-disk Theme cache in kilobytes. Note that these files are sparse files, so the maximum size may not be used. Setting a larger size is therefore often quite safe.
nds: De Hööchstgrött vun den Muster-Twischenspieker op de Fastplaat in Kilobytes. Disse Dateien sünd verdeelt Dateien, ehr Hööchstgrott warrt villicht gor nich bruukt. En höger Grött is dorüm faken ok seker.

en: Main Script File
nds: Hööft-Skriptdatei

en: Images
nds: Biller

en: Themed Images
nds: Musterbiller

en: Configuration Definitions
nds: Instellen-Daten

en: User Interface
nds: Böversiet

en: Data Files
nds: Datendateien

en: Executable Scripts
nds: Utföhrbor Skripten

en: Translations
nds: Översetten

en: Configuration UI pages model
nds: Modell vun Instellen-Böversietsieden

en: Configuration XML file
nds: XML-Instellendatei

en: Service Descriptions
nds: Deenstbeschrieven

en: Images for dialogs
nds: Biller för Dialogen

en: Generic dialog background
nds: Normaal Dialoogachtergrund

en: Theme for the logout dialog
nds: Muster för den Afmelldialoog

en: Wallpaper packages
nds: Achtergrundbiller-Paketen

en: Images for widgets
nds: Biller för Lüttprogrammen

en: Background image for widgets
nds: Achtergrundbild för Lüttprogrammen

en: Analog clock face
nds: Analoogklock-Utsehn

en: Background image for panels
nds: Achtergrundbild för Paneels

en: Background for graphing widgets
nds: Achtergrund för graafsch Lüttprogrammen

en: Background image for tooltips
nds: Achtergrundbild för Kortinfos

en: Opaque images for dialogs
nds: Decken Biller för Dialogen

en: Opaque generic dialog background
nds: Decken normaal Dialoogachtergrund

en: Opaque theme for the logout dialog
nds: Decken Muster för den Afmelldialoog

en: Opaque images for widgets
nds: Decken Biller för Lüttprogrammen

en: Opaque background image for panels
nds: Decken Achtergrundbild för Paneels

en: Opaque background image for tooltips
nds: Decken Achtergrundbild för Kortinfos

en: KColorScheme configuration file
nds: KColorScheme-Instellendatei

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
nds: Anner Saken

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
nds: Dat Paket „%1“, dat noot deit för't Lüttprogramm „%2“, lett sik nich opmaken.

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
nds: De %1-Skriptkarn för't Lüttprogramm „%2“ lett sik nich opstellen.

en: Widget Settings
nds: Lüttprogramm-Instellen

en: Remove this Widget
nds: Dit Lüttprogramm wegmaken

en: Run the Associated Application
nds: Dat tohören Programm utföhren

en: Script initialization failed
nds: Torechtmaken vun't Skript is fehlslaan

en: Open with %1
nds: Mit %1 opmaken

en: Remove this Panel
nds: Dit Paneel wegmaken

en: Remove this Activity
nds: Disse Aktiviteet wegmaken

en: Activity Settings
nds: Aktiviteteninstellen

en: Add Widgets...
nds: Lüttprogrammen tofögen...

en: Could not find requested component: %1
nds: Anfraagt Komponent lett sik nich finnen: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
nds: Na't Apenmaken vun en Lüttprogramm in't Nettwark kannst Du dor vun en anner Reekner ut op togriepen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
nds: Dit Lüttprogramm in't Nettwark apenmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
nds: Jan un Allemann den Togriep op dit Lüttprogramm verlöven

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
nds: Leeg oder keen Deenst, keen Akschonen lett sik utföhren.

en: Error loading Applet: package inexistent. %1
nds: Fehler bi't Laden vun en Lüttprogramm: Dat gifft dat Paket nich. %1

en: %1 Settings
nds: %1-Instellen

en: Widgets
nds: Lüttprogrammen

en: Wallpaper
nds: Achtergrundbild
