libplasma - en to sk translation catalogue (103 entries)

[ctx: Agenda listview section title]
en: Holidays
sk: Sviatky

[ctx: Agenda listview section title]
en: Events
sk: Udalosti

[ctx: Agenda listview section title]
en: Todo
sk: Úloha

[ctx: Means 'Other calendar items']
en: Other
sk: Iné

en: Previous Month
sk: Predchádzajúci mesiac

en: Previous Year
sk: Predchádzajúci rok

en: Previous Decade
sk: Predošlá dekáda

[ctx: Reset calendar to today]
en: Today
sk: Dnes

en: Reset calendar to today
sk: Vynulovať kalendár na dnes

en: Next Month
sk: Nasledujúci mesiac

en: Next Year
sk: Nasledujúci rok

en: Next Decade
sk: Ďalšia dekáda

en: Days
sk: Dni

en: Months
sk: Mesiace

en: Years
sk: Roky

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: More actions
sk: Viac akcií

[ctx: @action:button]
en: Collapse
sk: Zbaliť

[ctx: @action:button]
en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Password
sk: Heslo

en: Search…
sk: Hľadať...

en: Search
sk: Hľadať

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Activate %1 Widget
sk: Aktivovať miniaplikáciu %1

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove %1
sk: Odstrániť %1

en: Enter Edit Mode
sk: Prejsť do režimu úprav

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Configure %1...
sk: Nastaviť %1...

en: Lock Widgets
sk: Uzamknúť miniaplikácie

en: Unlock Widgets
sk: Odomknúť miniaplikácie

en: Exit Edit Mode
sk: Ukončiť režim úprav

note: i18n: ectx: label, entry, group (CachePolicies)
en: Whether or not to create an on-disk cache for the theme.
sk: Či vytvoriť cache na disku pre tému.

note: i18n: ectx: label, entry, group (CachePolicies)
en: The maximum size of the on-disk Theme cache in kilobytes. Note that these files are sparse files, so the maximum size may not be used. Setting a larger size is therefore often quite safe.
sk: Maximálna veľkosť cache na disku pre tému v kilobajtoch. Tieto súbory sú dosť riedke, teda maximálna veľkosť sa nemusí použiť. Nastavenie väčšej veľkosti je však bezpečné.

en: Main Script File
sk: Hlavný súbor skriptu

en: Tests
sk: Testy

en: Images
sk: Obrázky

en: Themed Images
sk: Témované obrázky

en: Configuration Definitions
sk: Definície konfigurácie

en: User Interface
sk: Užívateľské rozhranie

en: Data Files
sk: Dátové súbory

en: Executable Scripts
sk: Spustiteľné skripty

en: Screenshot
sk: Snímka obrazovky

en: Translations
sk: Preklady

en: Configuration UI pages model
sk: Nastavene modelu UI stránok

en: Configuration XML file
sk: Konfiguračný XML súbor

en: Custom expander for compact applets
sk: Vlastný expander pre kompaktné applety

en: Service Descriptions
sk: Popisy služby

en: Images for dialogs
sk: Obrázky pre dialógy

en: Generic dialog background
sk: Všeobecné pozadie dialógu

en: Theme for the logout dialog
sk: Téma pre dialóg odhlásenia

en: Wallpaper packages
sk: Balíky tapiet

en: Images for widgets
sk: Obrázky pre miniaplikácie

en: Background image for widgets
sk: Obrázok pozadia pre miniaplikácie

en: Analog clock face
sk: Vzhľad analógových hodín

en: Background image for panels
sk: Obrázok pozadia pre panely

en: Background for graphing widgets
sk: Pozadie pre miniaplikácie s grafom

en: Background image for tooltips
sk: Obrázok pozadia pre rady

en: Opaque images for dialogs
sk: Nepriehľadné obrázky pre dialógy

en: Opaque generic dialog background
sk: Všeobecné nepriehľadné pozadie dialógu

en: Opaque theme for the logout dialog
sk: Nepriehľadná téma pre dialóg odhlásenia

en: Opaque images for widgets
sk: Nepriehľadné obrázky pre miniaplikácie

en: Opaque background image for panels
sk: Nepriehľadný obrázok pozadia pre panely

en: Opaque background image for tooltips
sk: Nepriehľadný obrázok pozadia pre rady

en: KColorScheme configuration file
sk: Konfiguračný súbor KColorScheme

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: The %1 widget did not define which ScriptEngine to use.
sk: Miniaplikácia %1 nedefinuje, ktorý ScriptEngine sa má použiť.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
sk: Nepodarilo sa otvoriť balík %1 potrebný pre miniaplikáciu %2.

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť skriptovacie rozhranie %1 pre miniaplikáciu %2.

en: Show Alternatives...
sk: Zobraziť alternatívy...

en: Widget Removed
sk: Miniaplikácia bola odstránená

en: The widget "%1" has been removed.
sk: Miniaplikácia "%1" bola odstránená.

en: Panel Removed
sk: Panel odstránený

en: A panel has been removed.
sk: Panel bol odstránený.

en: Desktop Removed
sk: Pracovná plocha odstránená

en: A desktop has been removed.
sk: Plocha bola odstránená.

en: Undo
sk: Späť

en: Widget Settings
sk: Nastavenia miniaplikácie

en: Remove this Widget
sk: Odstrániť túto miniaplikáciu

en: Run the Associated Application
sk: Spustiť priradenú aplikáciu

en: Script initialization failed
sk: Inicializácia skriptu zlyhala

en: Open with %1
sk: Otvoriť pomocou %1

en: Remove this Panel
sk: Odstrániť tento panel

en: Remove this Activity
sk: Odstrániť túto aktivitu

en: Activity Settings
sk: Nastavenia aktivity

en: Add Widgets...
sk: Pridať miniaplikácie...

en: Could not find requested component: %1
sk: Nepodarilo sa nájsť požadovaný komponent: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
sk: Zdieľanie miniaplikácie v sieti umožňuje vzdialený prístup a ovládanie tejto miniaplikácie z iného počítača.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
sk: Zdieľať túto miniaplikáciu v sieti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
sk: Povoliť všetkým voľný prístup k tejto miniaplikácii

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
sk: Neplatná (prázdna) služba, nie je možné vykonať žiadnu operáciu.

en: Unknown Applet
sk: Neznámy applet

en: Error loading QML file: %1 %2
sk: Chyba čítania súboru QML: %1 %2

en: Error loading Applet: package inexistent. %1
sk: Chyba načítania appletu: balík neexistuje. %1

en: %1 Settings
sk: Nastavenia %1

en: Plasma Package
sk: Plasma balík

en: Install
sk: Inštalovať

en: Package Installation Failed
sk: Inštalácia balíčka zlyhala

en: The package you just dropped is invalid.
sk: Balík, ktorý ste pustili, je neplatný.

en: Widgets
sk: Miniaplikácie

[ctx: Add widget]
en: Add %1
sk: Pridať %1

[ctx: Add icon widget]
en: Add Icon
sk: Pridať ikonu

en: Wallpaper
sk: Tapeta

[ctx: Set wallpaper]
en: Set %1
sk: Nastaviť %1

en: Content dropped
sk: Obsah zahodený
