libplasma5 - en to uk translation catalogue (104 entries)

[ctx: Agenda listview section title]
en: Holidays
uk: Вихідні дні

[ctx: Agenda listview section title]
en: Events
uk: Події

[ctx: Agenda listview section title]
en: Todo
uk: Завдання

[ctx: Means 'Other calendar items']
en: Other
uk: Інше

en: Previous Month
uk: Попередній місяць

en: Previous Year
uk: Попередній рік

en: Previous Decade
uk: Попередня декада

[ctx: Reset calendar to today]
en: Today
uk: Сьогодні

en: Reset calendar to today
uk: Сьогоднішній день у календарі

en: Next Month
uk: Наступний місяць

en: Next Year
uk: Наступний рік

en: Next Decade
uk: Наступна декада

en: Days
uk: Дні

en: Months
uk: Місяці

en: Years
uk: Роки

en: OK
uk: Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати

en: More actions
uk: Додаткові дії

[ctx: @action:button]
en: Collapse
uk: Згорнути

[ctx: @action:button]
en: Expand
uk: Розгорнути

en: Password
uk: Пароль

en: Search…
uk: Шукати…

en: Search
uk: Пошук

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Activate %1 Widget
uk: Задіяти віджет «%1»

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove %1
uk: Вилучити аплет «%1»

en: Enter Edit Mode
uk: Увійти до режиму редагування

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Configure %1...
uk: Налаштувати «%1»…

en: Lock Widgets
uk: Заблокувати віджети

en: Unlock Widgets
uk: Розблокувати віджети

en: Exit Edit Mode
uk: Вийти з режиму редагування

note: i18n: ectx: label, entry, group (CachePolicies)
en: Whether or not to create an on-disk cache for the theme.
uk: Визначає, чи слід створювати кеш теми на диску.

note: i18n: ectx: label, entry, group (CachePolicies)
en: The maximum size of the on-disk Theme cache in kilobytes. Note that these files are sparse files, so the maximum size may not be used. Setting a larger size is therefore often quite safe.
uk: Максимальний розмір кешу теми на диску у кілобайтах. Зауважте, що файли кешу є доволі рідкісними, отже, максимальний обсяг може бути і не використано. Тому встановлення більшого розміру забезпечить безпечне користування темами.

en: Main Script File
uk: Головний файл скрипту

en: Tests
uk: Тести

en: Images
uk: Зображення

en: Themed Images
uk: Тематичні зображення

en: Configuration Definitions
uk: Визначення налаштування

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Data Files
uk: Файли даних

en: Executable Scripts
uk: Скрипти

en: Screenshot
uk: Знімок вікна

en: Translations
uk: Переклади

en: Configuration UI pages model
uk: Модель сторінок налаштовування інтерфейсу

en: Configuration XML file
uk: XML-файл налаштування

en: Custom expander for compact applets
uk: Нетиповий доповнювач для компактних аплетів

en: Service Descriptions
uk: Описи служб

en: Images for dialogs
uk: Зображення для вікон

en: Generic dialog background
uk: Загальне тло вікна

en: Theme for the logout dialog
uk: Тема для вікна виходу

en: Wallpaper packages
uk: Пакунки зображень тла стільниці

en: Images for widgets
uk: Зображення для віджетів

en: Background image for widgets
uk: Зображення тла для віджетів

en: Analog clock face
uk: Циферблат аналогового годинника

en: Background image for panels
uk: Зображення тла для панелей

en: Background for graphing widgets
uk: Тло для віджетів графіки

en: Background image for tooltips
uk: Зображення тла для підказок

en: Opaque images for dialogs
uk: Непрозорі зображення для діалогових вікон

en: Opaque generic dialog background
uk: Непрозоре тло типового діалогового вікна

en: Opaque theme for the logout dialog
uk: Непрозора тема для вікна виходу

en: Opaque images for widgets
uk: Непрозорі зображення для віджетів

en: Opaque background image for panels
uk: Непрозоре зображення для тла панелей

en: Opaque background image for tooltips
uk: Непрозоре зображення для тла підказок

en: KColorScheme configuration file
uk: Файл налаштування KColorScheme

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
uk: Різне

en: The %1 widget did not define which ScriptEngine to use.
uk: Віджетом %1 не визначено, який з рушіїв скриптів (ScriptEngine) використовувати.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
uk: Не вдалося відкрити пакунок %1, потрібний для віджета %2.

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
uk: Не вдалося створити рушій скриптів %1 для віджета %2.

en: Show Alternatives...
uk: Показати альтернативи…

en: Widget Removed
uk: Віджет вилучено

en: The widget "%1" has been removed.
uk: Віджет «%1» було вилучено.

en: Panel Removed
uk: Панель вилучено

en: A panel has been removed.
uk: Панель було вилучено.

en: Desktop Removed
uk: Стільницю вилучено

en: A desktop has been removed.
uk: Стільницю було вилучено.

en: Undo
uk: Вернути

en: Widget Settings
uk: Параметри віджета

en: Remove this Widget
uk: Вилучити цей віджет

en: Run the Associated Application
uk: Запустити пов’язану програму

en: Script initialization failed
uk: Спроба ініціалізації скрипту завершилася невдало

en: Open with %1
uk: Відкрити за допомогою %1

en: Remove this Panel
uk: Вилучити цю панель

en: Remove this Activity
uk: Вилучити цей простір дій

en: Activity Settings
uk: Налаштувати простір дій

en: Add Widgets...
uk: Додати віджети...

en: Could not find requested component: %1
uk: Не вдалося знайти потрібного компонента: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
uk: Оприлюднення віджета у мережі надасть вам змогу отримувати доступ до цього віджета з іншого комп’ютера для віддаленого керування.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
uk: Оприлюднити цей віджет у мережі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
uk: Дозволити доступ будь-кому вільний доступ до цього віджета

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
uk: Некоректна (нульова) служба, не вдалося виконати жодних дій.

en: Unknown Applet
uk: Невідомий аплет

en: Error loading QML file: %1 %2
uk: Помилка під час завантаження файла QML: %1 %2

en: Error loading Applet: package inexistent. %1
uk: Помилка під час спроби завантажити аплет: пакунка не існує. %1

en: %1 Settings
uk: Налаштувати віджет «%1»

en: Plasma Package
uk: Пакунок Плазми

en: Install
uk: Встановити

en: Package Installation Failed
uk: Не вдалося встановити пакунок

en: The package you just dropped is invalid.
uk: Скинутий вами пакунок є некоректним.

en: Widgets
uk: Віджети

[ctx: Add widget]
en: Add %1
uk: Додати %1

[ctx: Add icon widget]
en: Add Icon
uk: Додати піктограму

en: Wallpaper
uk: Шпалери

[ctx: Set wallpaper]
en: Set %1
uk: Встановити %1

en: Content dropped
uk: Скинуто дані
