plasmaintegration5 - en to es translation catalogue (11 entries)

[ctx: @title:window]
en: Save File
es: Guardar archivo

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
es: Seleccionar carpeta

[ctx: @title:window]
en: Open File
es: Abrir archivo

[ctx: @action:button]
en: Save All
es: Guardar todo

[ctx: @action:button]
en: &Yes
es: &Sí

[ctx: @action:button]
en: Yes to All
es: Sí a todo

[ctx: @action:button]
en: No to All
es: No a todo

[ctx: @action:button]
en: Abort
es: Interrumpir

[ctx: @action:button]
en: Retry
es: Reintentar

[ctx: @action:button]
en: Ignore
es: Ignorar

en: Failed to launch for unknown reasons. Please try with a pre-existing application.
es: No se ha podido ejecutar por motivos desconocidos. Vuelva a probar con una aplicación preexistente.
