plasma-keyboard - en to ca@valencia translation catalogue (21 entries)

en: Filter languages…
ca@valencia: Filtra idiomes…

en: Filter languages
ca@valencia: Filtra idiomes

en: No languages selected. The default keyboard layout for the system will be used.
ca@valencia: No s'ha seleccionat cap idioma. Es farà servir la disposició del teclat predeterminada del sistema.

en: Languages
ca@valencia: Idiomes

en: Key press feedback:
ca@valencia: Reacció de la tecla premuda:

en: Sound
ca@valencia: So

en: Vibration
ca@valencia: Vibració

en: Keyboard navigation
ca@valencia: Navegueu amb el teclat

en: Auto-capitalization
ca@valencia: Primera lletra en majúscula automàtica

en: Alternate characters:
ca@valencia: Caràcters alternatius:

en: Show popup when holding a key
ca@valencia: Mostra una finestra emergent en mantindre premuda una tecla

en: Hold delay:
ca@valencia: Retard en mantindre premuda:

en: milliseconds
ca@valencia: mil·lisegons

en: Test the virtual keyboard…
ca@valencia: Prova el teclat virtual…

[ctx: @title:group]
en: Feedback
ca@valencia: Retroalimentació

en: Whether to emit a sound on key press
ca@valencia: Si s'ha d'emetre un so en prémer les tecles

en: Whether to vibrate on key press
ca@valencia: Si ha de vibrar en prémer les tecles

en: Keyboard Languages
ca@valencia: Idiomes del teclat

en: Whether to use the arrow keys to navigate the keyboard
ca@valencia: Si s'han d'utilitzar les tecles de fletxa per a navegar pel teclat

en: Automatically capitalize the first letter of sentences
ca@valencia: Posa en majúscula la primera lletra de les frases

en: Key press feedback
ca@valencia: Reacció de la tecla premuda
