plasma-keyboard - en to ca@valencia translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Keyboard
ca@valencia: Teclat de Plasma

en: An on-screen keyboard for Plasma
ca@valencia: Un teclat en pantalla per a Plasma

en: Author
ca@valencia: Autoria

[ctx: @label Name of the diacritics overlay trigger]
en: Diacritics (Long Press)
ca@valencia: Diacrítics (pulsació llarga)

[ctx: @label Name of the emoji overlay trigger]
en: Emoji (Prefix Search)
ca@valencia: Emoji (busca de prefix)

[ctx: @label Name of the text expansion overlay trigger]
en: Text Expansion
ca@valencia: Expansió de text

en: Settings
ca@valencia: Configuració
