plasma-keyboard - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Plasma Keyboard
cs: Klávesnice Plasma

en: An on-screen keyboard for Plasma
cs: Klávesnice na obrazovku pro Plasma

en: Author
cs: Autor

[ctx: @label Name of the diacritics overlay trigger]
en: Diacritics (Long Press)
cs: Diakritika (dlouhý stisk)

[ctx: @label Name of the emoji overlay trigger]
en: Emoji (Prefix Search)
cs: Emotikony (vyhledávání podle prefixu)

[ctx: @label Name of the text expansion overlay trigger]
en: Text Expansion
cs: Rozšíření textu

en: Settings
cs: Nastavení
