plasma-keyboard - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Plasma Keyboard
fi: Plasma-näppäimistö

en: An on-screen keyboard for Plasma
fi: Näyttönäppäimistö Plasmaan

en: Copyright 2024, Aleix Pol Gonzalez
fi: Tekijänoikeudet 2024, Aleix Pol Gonzalez

en: Author
fi: Tekijä

en: Settings
fi: Asetukset
