plasma-keyboard - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Plasma Keyboard
he: מקלדת פלזמה

en: An on-screen keyboard for Plasma
he: מקלדת על המסך לפלזמה

en: Copyright 2024, Aleix Pol Gonzalez
he: כל הזכויות שמורות 2024, לאלש פול גונזלז

en: Aleix Pol Gonzalez
he: אלש פול גונזלז

en: Author
he: יוצר

[ctx: @label Name of the diacritics overlay trigger]
en: Diacritics (Long Press)
he: סימנים מבחינים (לחיצה ארוכה)

[ctx: @label Name of the emoji overlay trigger]
en: Emoji (Prefix Search)
he: אמוג׳י (חיפוש קידומת)

[ctx: @label Name of the text expansion overlay trigger]
en: Text Expansion
he: הרחבת טקסט

en: Settings
he: הגדרות
