plasma-keyboard - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: An on-screen keyboard for Plasma
hu: Képernyő-billentyűzet a Plasmához

en: Copyright 2024, Aleix Pol Gonzalez
hu: Copyright Aleix Pol Gonzalez, 2024.

en: Author
hu: Szerző

[ctx: @label Name of the diacritics overlay trigger]
en: Diacritics (Long Press)
hu: Diakritikusok (hosszú nyomás)

[ctx: @label Name of the emoji overlay trigger]
en: Emoji (Prefix Search)
hu: Emodzsi (előtagkeresés)

[ctx: @label Name of the text expansion overlay trigger]
en: Text Expansion
hu: Szövegkibontás

en: Settings
hu: Beállítások
