plasma-keyboard - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Plasma Keyboard
is: Plasma-lyklaborð

en: An on-screen keyboard for Plasma
is: Skjályklaborð fyrir Plasma

en: Copyright 2024, Aleix Pol Gonzalez
is: Höfundarréttur 2024, Aleix Pol Gonzalez

en: Author
is: Höfundur

[ctx: @label Name of the diacritics overlay trigger]
en: Diacritics (Long Press)
is: Stafmerki (ýta lengi)

[ctx: @label Name of the emoji overlay trigger]
en: Emoji (Prefix Search)
is: Emoji-tákn (leit með forskeyti)

[ctx: @label Name of the text expansion overlay trigger]
en: Text Expansion
is: Útvíkkun texta

en: Settings
is: Stillingar
