plasma-keyboard - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Plasma Keyboard
ka: Plasma-ის კლავიატურა

en: An on-screen keyboard for Plasma
ka: ეკრანის კლავიატურა Plasma-ისთვის

en: Copyright 2024, Aleix Pol Gonzalez
ka: ყველა უფლება დაცულია, 2024, ალეიქს პოლ გონსალესი

en: Aleix Pol Gonzalez
ka: ალეიქს პოლ გონსალესი

en: Author
ka: ავტორი

[ctx: @label Name of the diacritics overlay trigger]
en: Diacritics (Long Press)
ka: დიაკრიტიკები (დიდი ხნით დაჭერა)

[ctx: @label Name of the emoji overlay trigger]
en: Emoji (Prefix Search)
ka: ემოჯი (პრეფიქსის ძებნა)

[ctx: @label Name of the text expansion overlay trigger]
en: Text Expansion
ka: ტექსტის გაფართოება

en: Settings
ka: მორგება
