plasma-keyboard - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Filter languages…
lt: Filtruoti kalbas…

en: Filter languages
lt: Filtruoti kalbas

en: No languages selected. The default keyboard layout for the system will be used.
lt: Nepasirinkta jokia kalba. Bus naudojamas sistemos numatytasis klaviatūros išdėstymas.

en: Languages
lt: Kalbos

en: Key press feedback:
lt: Klavišų paspaudimo atsakas:

en: Sound
lt: Garsas

en: Vibration
lt: Vibracija

en: General:
lt: Bendra:

en: Keyboard navigation
lt: Naršymas klaviatūroje

en: Test the virtual keyboard…
lt: Išbandykite virtualią klaviatūrą…

[ctx: @title:group]
en: Feedback
lt: Atsakas

en: Whether to emit a sound on key press
lt: Ar skleisti garsą, kai paspaudžiami klavišai

en: Whether to vibrate on key press
lt: Ar vibruoti, kai paspaudžiami klavišai

en: Keyboard Languages
lt: Klaviatūros kalbos

[ctx: @title:group]
en: General
lt: Bendra

en: Whether to use the arrow keys to navigate the keyboard
lt: Ar naudoti rodyklių klavišus naršymui klaviatūroje

en: Key press feedback
lt: Klavišų paspaudimo atsakas
