plasma-keyboard - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Plasma Keyboard
lv: „Plasma“ tastatūra

en: An on-screen keyboard for Plasma
lv: Ekrānā redzama tastatūra „Plasma“ darbvirsmai

en: Copyright 2024, Aleix Pol Gonzalez
lv: Autortiesības 2024, Aleix Pol Gonzalez

en: Author
lv: Autors

en: Settings
lv: Iestatījumi
