plasma-keyboard - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Plasma Keyboard
nb: Plasma-tastatur

en: An on-screen keyboard for Plasma
nb: Et skjermtastatur for Plasma

en: Copyright 2024, Aleix Pol Gonzalez
nb: Opphavsrett 2024, Aleix Pol Gonzalez

en: Author
nb: Opphavsperson

en: Settings
nb: Innstillinger
