plasma-keyboard - en to nb translation catalogue (17 entries)

en: Filter languages…
nb: Filtrer språk …

en: Filter languages
nb: Filtrer språk

en: No languages selected. The default keyboard layout for the system will be used.
nb: Ingen språk valgt. Standard tastaturoppsett vil bli brukt for systemet.

en: Languages
nb: Språk

en: Key press feedback:
nb: Tilbakemelding på tastetrykk:

en: Sound
nb: Lyd

en: Vibration
nb: Vibrasjon

en: General:
nb: Generelt:

en: Keyboard navigation
nb: Tastaturnavigering

en: Test the virtual keyboard…
nb: Test ut det virtuelle tastaturet …

[ctx: @title:group]
en: Feedback
nb: Tilbakemelding

en: Whether to emit a sound on key press
nb: Om det skal spilles av en lyd ved tastetrykk

en: Whether to vibrate on key press
nb: Om det skal vibreres ved tastetrykk

en: Keyboard Languages
nb: Tastaturspråk

[ctx: @title:group]
en: General
nb: Generelt

en: Whether to use the arrow keys to navigate the keyboard
nb: Om piltastene skal brukes for navigasjon av tastaturet

en: Key press feedback
nb: Tilbakemelding på tastetrykk
