plasma-keyboard - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Plasma Keyboard
nl: Plasma-toetsenbord

en: An on-screen keyboard for Plasma
nl: Een toetsenbord op scherm voor Plasma

en: Copyright 2024, Aleix Pol Gonzalez
nl: Copyright 2025, Aleix Pol Gonzalez

en: Author
nl: Auteur

en: Settings
nl: Instellingen
