plasma-keyboard - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Filter languages…
nl: Talen filteren…

en: Filter languages
nl: Talen filteren

en: No languages selected. The default keyboard layout for the system will be used.
nl: Geen talen geselecteerd. De standaard toetsenbordindeling voor het systeem zal gebruikt worden.

en: Languages
nl: Talen

en: Key press feedback:
nl: Terugkoppeling van toets indrukken:

en: Sound
nl: Geluid

en: Vibration
nl: Vibratie

en: General:
nl: Algemeen:

en: Keyboard navigation
nl: Navigatie met het toetsenbord

en: Auto-capitalization
nl: Automatisch van hoofdletters voorzien

en: Alternate characters:
nl: Alternatieve tekens:

en: Show popup when holding a key
nl: Pop-up tonen bij ingedrukt houden van een toets

en: Hold delay:
nl: Vertraging van ingedrukt houden:

en: milliseconds
nl: milliseconden

en: Test the virtual keyboard…
nl: Test het virtuele toetsenbord…

[ctx: @title:group]
en: Feedback
nl: Terugkoppeling

en: Whether to emit a sound on key press
nl: Of er een geluid klinkt bij indrukken van een toets

en: Whether to vibrate on key press
nl: Of er vibratie is bij indrukken van een toets

en: Keyboard Languages
nl: Talen van toetsenbord

[ctx: @title:group]
en: General
nl: Algemeen

en: Whether to use the arrow keys to navigate the keyboard
nl: Of de pijltjestoetsen te gebruiken om het toetsenbord te navigeren

en: Automatically capitalize the first letter of sentences
nl: Automatisch de eerste letter van elke zin naar een hoofdletter zetten

en: Key press feedback
nl: Terugkoppeling van toets indrukken:

en: General
nl: Algemeen
