plasma-keyboard - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Filter languages…
sl: Filtriraj jezike…

en: Filter languages
sl: Filtriraj jezike

en: No languages selected. The default keyboard layout for the system will be used.
sl: Ni izbranega jezika. Uporabljena bo privzeta razporeditev tipkovnice sistema.

en: Languages
sl: Jeziki

en: Key press feedback:
sl: Povratni odziv pritiska tipke:

en: Sound
sl: Zvok

en: Vibration
sl: Tresenje

en: General:
sl: Splošno:

en: Keyboard navigation
sl: Krmarjenje tipkovnice

en: Test the virtual keyboard…
sl: Preizkusi navidezno tipkovnico…

[ctx: @title:group]
en: Feedback
sl: Povratni odziv

en: Whether to emit a sound on key press
sl: Ali naj se ob pritisku tipke odda zvok

en: Whether to vibrate on key press
sl: Ali naj vibrira ob pritisku tipke

en: Keyboard Languages
sl: Jeziki tipkovnice

[ctx: @title:group]
en: General
sl: Splošno

en: Whether to use the arrow keys to navigate the keyboard
sl: Ali naj se za navigacijo po tipkovnici uporabljajo puščične tipke

en: Key press feedback
sl: Povratni odziv pritiska tipke
