plasma-mobile - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
ar: انسخ إلى الحافظة

en: View Error Details…
ar: استعرض تفاصيل الخطأ…

en: Open %1
ar: افتح %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
ar: قُيد تغييرات التخطيط من قبل مسؤول النظام

en: General
ar: عامّ

en: Homescreen Layout
ar: تخطيط الشاشة الرئيسة

en: The homescreen layout to use.
ar: تخطيط الشاشة الرئيسة الذي سيستعمل.

en: Wallpaper Plugin
ar: محلق الخلفيات

en: The wallpaper plugin to use.
ar: محلقة الخلفيات في الاستعمال.

en: Wallpaper Plugins
ar: محلق خلفية

en: Get New Plugins…
ar: احصل على ملحقات جديدة...

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
ar: يجب تطبيق تغييرات التخطيط قبل إجراء تغييرات أخرى

en: Apply now
ar: طبّق الآن

en: Wallpaper
ar: الخلفيّة

en: Enter PIN
ar: أدخل رقم التعريفي الشخصي

en: Wrong PIN
ar: رقم التعريف الشخصي خاطئ

en: Panel Focus Indicator
ar: مؤشر التركيز على اللوحة
