plasma-mobile - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
ar: بيانات المحمول

en: Not Available
ar: غير متوفّر

en: APN needs to be configured in the settings
ar: يجب ضبط اسم نقطة الوصول (APN) في الإعدادات

en: On
ar: يعمل

en: Off
ar: مغلق

en: No SIM inserted
ar: لا توجد شريحة
