plasma-mobile - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Remove from favourites
az: Seçilmişlərdən silin

en: Add applications to your favourites so they show up here.
az: Tətbiqləri seçilmişlərə əlavə edin ki, onlar burada görünsün.

en: Move out of folder
az: Qovluqdan köçürün

en: Add to favourites
az: Seçilmişlərə əlavə edin

en: Applications
az: Tətbiqlər

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
az: Qovluq
