plasma-mobile - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
az: İş otaqlarının növünün dəyişdirilməsi imkanları inzibatçı tərəfindən məhdudlaşdırılıb

en: General
az: Ümumi

en: Homescreen Layout
az: Ana ekran düzəni

en: The homescreen layout to use.
az: İstifadə ediləcək ana ekran düzəni.

en: Wallpaper Plugin
az: Dİvar kağızı qoşması

en: The wallpaper plugin to use.
az: İstifadə ediləcək divar kağızı qoşması.

en: Wallpaper Plugins
az: Divar kağızı qoşmaları

en: Get New Plugins…
az: Yeni qoşmalar alın…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
az: İş otağı növü digər ayarları tətbiq etmədən öncə dəyişdirilməlidir

en: Apply now
az: İndi tətbiq edin

en: Wallpaper
az: Divar kağızı

en: Change Wallpaper
az: Divar kağızını dəyişin

en: Configure
az: Tənzimləyin
