plasma-settings - en to az translation catalogue (12 entries)

en: System Information
az: Sistem Məlumatları

en: Operating System
az: Əməliyyat Sistemi

en: Webpage
az: Veb-səhifə

en: KDE Plasma Version
az: KDE Plasma versiyası

en: KDE Frameworks Version
az: KDE Framework versiyası

en: Qt Version
az: QT versiyası

en: Kernel Version
az: Nüvə versiyası

en: OS Type
az: ƏS növü

en: Processor | Processors
az[0]: Prosessor
az[1]: Prosessorlar

en: Memory
az: Yaddaş

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
az: Əməliyyat Yaddaşı: %1

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
az: Naməlum
