plasma-mobile - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
ca: Enregistra la pantalla

en: Recording…
ca: S'està enregistrant…

en: Writing…
ca: S'està gravant…

en: Tap to start recording
ca: Toqueu per iniciar l'enregistrament

en: Screen is being captured…
ca: S'està capturant la pantalla…

en: Please wait…
ca: Espereu…

en: New Screen Recording
ca: Enregistrament de pantalla nou

en: New Screen Recording saved in %1
ca: S'ha desat l'enregistrament de pantalla nou a %1
