plasma-mobile - en to ca translation catalogue (61 entries)

en: Open with %1
ca: Obre amb %1

en: Open with…
ca: Obre amb…

en: Open Containing Folder
ca: Obre la carpeta contenidora

en: &Copy
ca: &Copia

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
ca: Copia la ubicació

en: Properties
ca: Propietats

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: SIM Locked
ca: La SIM està blocada

en: Outputs
ca: Sortides

en: Inputs
ca: Entrades

en: Playback Streams
ca: Fluxos de reproducció

en: Recording Streams
ca: Fluxos d'enregistrament

en: Device name not found
ca: No s'ha trobat el nom del dispositiu

en: Show additional options for %1
ca: Mostra les opcions addicionals de %1

en: Unmute
ca: Activa el so

en: Mute
ca: Silenci

[ctx: Accessibility data on volume slider]
en: Adjust volume for %1
ca: Ajusta el volum de %1

en: Notification Sounds
ca: Sons de notificació

en: Stream name not found
ca: No s'ha trobat el nom del flux

en: configure audio streams
ca: configuració dels fluxos d'àudio

en: Open audio settings
ca: Obre la configuració d'àudio

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
ca: Cerca…

en: Search…
ca: Cerca…

en: No media playing
ca: No s'està reproduint cap fitxer multimèdia

en: Previous track
ca: Peça anterior

en: Play or Pause media
ca: Reprodueix o fa pausa del fitxer multimèdia

en: Next track
ca: Peça següent

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
ca: Copia l'adreça de l'enllaç

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
ca: Copia

[ctx: @action:inmenu]
en: Select All
ca: Selecciona-ho tot

[ctx: Reply to message]
en: Reply
ca: Respon

[ctx: How many bytes have been copied]
en: %2 of %1
ca: %2 de %1

[ctx: How many files have been copied]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
ca[0]: %2 d'%1 fitxer
ca[1]: %2 de %1 fitxers

[ctx: How many dirs have been copied]
en: %2 of %1 folder | %2 of %1 folders
ca[0]: %2 d'%1 carpeta
ca[1]: %2 de %1 carpetes

[ctx: How many items (that includes files and dirs) have been copied]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
ca[0]: %2 d'%1 element
ca[1]: %2 de %1 elements

en: %1 file | %1 files
ca[0]: %1 fitxer
ca[1]: %1 fitxers

en: %1 folder | %1 folders
ca[0]: %1 carpeta
ca[1]: %1 carpetes

en: %1 item | %1 items
ca[0]: %1 element
ca[1]: %1 elements

[ctx: Hides/expands item details]
en: Details
ca: Detalls

[ctx: Pause running job]
en: Pause
ca: Pausa

[ctx: Cancel running job]
en: Cancel
ca: Cancel·la

en: More Options…
ca: Més opcions…

en: Open
ca: Obre

[ctx: Text field placeholder]
en: Type a reply…
ca: Teclegeu una resposta…

[ctx: @action:button]
en: Send
ca: Envia

[ctx: Job name, e.g. Copying is paused]
en: %1 (Paused)
ca: %1 (en pausa)

[ctx: Job name, e.g. Copying has failed]
en: %1 (Failed)
ca: %1 (ha fallat)

en: Job Failed
ca: El treball ha fallat

[ctx: Job name, e.g. Copying has finished]
en: %1 (Finished)
ca: %1 (finalitzat)

en: Job Finished
ca: Treball finalitzat

en: now
ca: ara

[ctx: Notification was added minutes ago, keep short]
en: %1m ago
ca: Fa %1 min

[ctx: seconds remaining, keep short]
en: %1 s remaining
ca: Resten %1 s

[ctx: minutes remaining, keep short]
en: %1m remaining
ca: Resten %1 min

[ctx: hours remaining, keep short]
en: %1h remaining
ca: Resten %1 h

en: Notification service not available
ca: El servei de notificació no està disponible

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2'
ca: Actualment les notificacions són proporcionades per «%1 %2»

en: Show Fewer
ca: Mostra'n menys

[ctx: Expand to show n more notifications]
en: Show %1 More
ca: Mostra'n %1 més

en: Clear All Notifications
ca: Neteja totes les notificacions
