plasma-mobile - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Languages
ca: Idiomes

en: Apply
ca: Aplica

en: On-Screen Keyboard
ca: Teclat en pantalla

en: Type anything here…
ca: Teclegeu aquí qualsevol cosa…

[ctx: @title:group]
en: Feedback
ca: Retroalimentació

en: Sound
ca: So

en: Whether to emit a sound on keypress.
ca: Si s'ha d'emetre un so en prémer les tecles.

en: Vibration
ca: Vibració

en: Whether to vibrate on keypress.
ca: Si ha de vibrar en prémer les tecles.

[ctx: @title:group]
en: Text Correction
ca: Correcció de text

en: Check spelling of entered text
ca: Verificació ortogràfica del text introduït

en: Capitalize the first letter of each sentence
ca: Posa en majúscula la primera lletra de cada frase

en: Complete current word with first suggestion when hitting space
ca: Completa la paraula actual amb el primer suggeriment en prémer espai

en: Suggest potential words in word ribbon
ca: Suggereix paraules potencials a la franja de paraules

en: Insert a full-stop when space is pressed twice
ca: Insereix un punt quan es premi dues vegades l'espai

en: Configure Languages
ca: Configura els idiomes
