plasma-mobile - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Copy to Clipboard
ca: Copia al porta-retalls

en: View Error Details…
ca: Visualitza els detalls de l'error…

en: Open %1
ca: Obre %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
ca: L'administrador del sistema ha restringit els canvis de la disposició

en: Homescreen Layout
ca: Disposició de la pantalla d'inici

en: The homescreen layout to use.
ca: La disposició de la pantalla d'inici a emprar.

en: Wallpaper Plugin
ca: Connector de fons de pantalla

en: The wallpaper plugin to use.
ca: El connector de fons de pantalla a emprar.

en: Wallpaper Plugins
ca: Connectors de fons de pantalla

en: Get New Plugins…
ca: Obtén connectors nous…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
ca: Cal aplicar els canvis de disposició abans de poder fer altres canvis

en: Apply now
ca: Aplica ara

en: Wallpaper
ca: Fons de pantalla

en: Enter PIN
ca: Introduïu el PIN

en: Wrong PIN
ca: PIN erroni

en: Panel Focus Indicator
ca: Indicador de focus del plafó
